Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831811
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδιά ΤΣΟΝΤΑΣ χθες, μια στη φυλής με τη Μαρινα και μια στο ΟΑΚΑ για τον βαζελο.
Πριν αρχίσει λοιπον το ματσάκι στα Β.Π. κατα τις 8 είμουνα κέντρο και με το μηχανακι πεταχτηκα μεχρι το στουντιάκι του 104
Η μαρινα πρεπει να είναι η πιο εντυπωσιακή κοπέλα του οικου ,κατραμι μαυρα μαλλια, μεγα βυζομπαλα καβλοφατσα κτλ οποτε δεν ειχα κανενα βαθμο δυσκολιας να περασω μαζι της.
Απλο προγραματακι των 50ε εισοσος στο δωματιο και αναμονη για τη σεντρα.
Η γκομενα μπηκε πολυ επιθετικα και χυμηξε πανω μου αρπαζοντας μου τη ψωλή με το στομα της και ζουλόντας μου ταρχιδια
εγω πηρα το συνθημα οτι η γκομενα ειναι παρταλι και αρχισα να παιζω ποτε με το μουνακι της ποτε με το κωλαρακι της, συνεχιζουμε με τη σταση woman on top η οποια αν και με καβλώνει αφανταστα (ποσο μαλλον αν γαμαω και τετοιο μωρο) εχει το καλο οτι και μεχρι αυριο να γαμαω δεν χυνω με τιποτα
και δωστου λοιπον κοπανημα ,εκει πανω κατω πρεπει κανα πενταλεπτο να πηδιομασταν ετσι αλλαζουμε για την κλασσικο ιεραποστολου με εμενα πανω της σε ξαπλωτο στυλ αφου γαμαω και ετσι δυνατα και αρκετη ωριστα (αφου ετσι κι αλλιος το woman on top πριν δεν με ειχε πιασει καθόλου) φτανουμε στην all time classic σκυλισια πρακτικη που με ενα σκυλι σαν τη συγκεκριμενη σου βγαινουν τετραποδα ενστικτα,
της εχω γραπωσει λοιπον τα κωλομερια και την κοπαναω πανω στο πουτσο μου μεχρι τελους, αυτη δειχνει να γουσταρει το ρυθμο μου και συμμετεχει στην κινηση ακομα πιο δυνατα, εχει πιασει μαλλον το μυνημα οτι κοντευω και γουσταρει να ανεβασει το volume μεχρι τερμα
χυνω λοιπον και εξακολουθω να γαμαω δυνατα μεχρι που τον βγαζω ζαρωμενο
χαιρετιομαστε και φευγει, εγω κανω ενα μπανακι στα μπαμ και την κανω για να δω τη 2η τσοντα του τσου λου στη τηλεοραση
τωρα πιο καβλετο με εφτιαξε περισσοτερο, της μαρινας ή του βαζελου?
και τα 2 ηταν γαμησια πρωτης κατηγοριας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
desperado21
Σεβαστός
Εγγραφή:
27 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.832
Πόντοι:
1.590
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού