Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 260 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χτες βρεθηκα κοντα στην περιοχη καθως πηγα να δω εναν φιλο και στο γυρισμο ειπα να τσεκαρω και το στουντιο να δω τι και πως..

Ειχε βαρδια η Νικολ, η οποια προσεφερε και πρωκτικο και επειδη το σωμα της το ειδα και μου αρεσε αρκετα, ενεδωσα..!! Δεν αργησε να ερθει στο δωματιο, και ξεκινησαμε. Το μονο που δεν εκανε ηταν να με φιλησει στο στομα, ολα τα αλλα τα εκανε! Φιλακια απο εδω απο εκει, μου επαιξε μαλακια μεχρι να μου σηκωθει, και στην διαρκεια της πιπας ( σχετικα καλη ) εγλειψε και αρχιδια σε μια φαση. ( Φροντιζω παντα προφανως να ειμαι και ξυρισμενος αλλα και καθαρος εννοειται.. ) Επαιξε "μπαλαμουτι" για αρκετη ωρα ωσπου στην αρχη παιξαμε σε κανονικη σταση και απο το μουνι, αλλα δεν ηθελα να χανω χρονο και την γυρισα στα τεσσερα και ξεκινησα να την παιρνω απο πισω. Ωραιο στησιμο, επαγγελματικο θα ελεγα, και με αφησε να της ριχνω μερικες μπατσες, βεβαια σε μια στιγμη το παρακανα και αν και δεν μου το ειπε το ψιλοκαταλαβα και δεν το συνεχισα για να μην νιωσει και ασχημα. Δεν αλλαξα αλλη σταση, καθως ενα καλο στησιμο στα τεσσερα οταν παιρνεις κωλο δεν μπορει να συγκριθει και με πολλα πραγματα! Μετα το τελος ( της συνεδριασης ) ειπαμε δυο λογακια, της ειπα οτι θα ξαναπερασω αν με φερει ο δρομος προς τα εδω οπως σημερα και χαιρετηθηκαμε. Καλη εμπειρια μεν, αλλα οχι κατι το εντελως τρελο που θα σε στειλει, σωστη επαγγελματιας και γνωστης του "αντικειμενου"

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 13, 2010
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Υπηρεσίες
underexposed321
Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
0
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού