Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831815
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οσο περιεργο ακουγεται το "αλβανος τουριστας στην αθηνα" αλλο τοσο περιεργα μου εκατσε οταν ρωτησα το ξανθο μουνακι απο που ειναι και μου ειπε σε σπαστα Ελληυνικα.... Σουηδια!!!!!!!! Πραγματικα ολες τις φυλες της γης περιμενα να γαμησω εδω στα μπουρδελοστουντιο Σουηδεζα ομως πουτανα δεν περιμενα να βρω.
Κολλησα, παμε παρακατω σαν εμφανιση πολυ ομορφη κοπέλα ψηλη ξανθια μετριο προς μεγαλο στηθος ωραιο κωλο τον οποιο δινει και γλυλο προσωπο, τυπικη βορειοευρωπαικη ομορφια.
Ανωμαλιαρα δεν θα την ελεγα ισως και να ειναι και στα γονιδια αυτων των λαων η πιο πράα συμπερυφορα συγουρα πάντως ειναι οπως την εκοψα αρκετα πεπειραμενη και σωστη επαγγελματιας μιας και η ολη της συμπερυφορα ηταν φιλικοτατη δεκτηκοτατη και ενθαρυντικη προς τα εμενα για δαχτυλακια ,φιλακια κτλ.
Πεντακαθαρη (μαλακια μου που δεν πηρα κανα 69) και αρωματισμενη ηταν το καλυτερο γευμα για το βραδυ μου.
Μια γκομενα που αξιζει καποιος να την πηδαει ιεραποστολικα (οπως και εκανα)για να βλεπει το γλυκο προσωπακι της.
Το στουντιο τζιτζι σε ολα του, την τσοντα ειχαν ξεχασει να βαλουν παλι απ την αρχη αλλα σταρχιδια μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
alexandros...
Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού