Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 306 10
Sex Studio 580479
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετα απο προτροπες ειπα να δοκιμασω το Βανεσσακι χθες.Προσβαση σχετικα ευκολη(10 λεπτα απο το σταθμο του ΗΣΑΠ).Η τσα2 πολυ καλη,προσεφερε μπιριτσα με δικη της προτροπη και πηρα το προγραμμα των 60 ευρω.Σε κανα δεκαλεπτο σκαει το μωρο.Να πουμε για τη Βανεσσα προκειται για πολυ ομορφο μωρο με μεγαλα φυσικα βυζια,ωραια πισω οψη και ενα baby face που εμενα μου αρεσε.Πιπα χωρις χερια αλλα οχι και βαθια,και αρχιζουμε με αυτην απο πανω.Με τοση κρεμα που ειχε βαλει ομως δεν καταλαβαινα Χριστο.Μν βαζετε τοση πολλη ρε κοριτσια να νιωθουμε και μεις τιποτα...Αλλαζουμε σταση με αυτην απο κατω τωρα,οπου μαγκες ειναι πραγματικα ωραια να χεις απο κατω σου αυτη την φατσουλα και να την κοιτας ενω την γαμας.Με δικη της προτροπη γυρναμε στα 4 οπου ομως βαζει και αλλη κρεμα!!!Ε ρε Διαολε αρχισα να την μυριζομαι εκει τη δουλεια,και ειπα τουλαχιστον να κανω οσες στασεις μπορω αφου να τελειωσω δυσκολο...Μετα απο ενα Ισπανικο και αφου ανεβηκε πανω μου με πλατη προς εμενα της ειπα ασε θα εχεις και πελατες πηγαινε καλυτερα.Γενικως η κοπελα ειναι ομορφη χωρις αμφιβολια,δεν ειναι επιπλο που αδιαφορει για τους πελατες αλλα μου φανηκε κουρασμενη(μου το παραδεχτηκε κιολας)και βαζει υπερβολικα πολυ κρεμα σε σημειο που να νομιζεις οτι γαμας αερα.Τεσπα για τους πιπινολατρες αξιζει μια δοκιμη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2010
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Υπηρεσίες
MrEco
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
2.852
Πόντοι:
4.125
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού