Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831815
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για μία ακόμη φορά ο δρόμος μου με έβγαλε στο studio Φυλής 104 μιας & έπρεπε να εγκαινιάσω την επάνοδό μου στην Αθήνα μετά τις διακοπές με ένα αυτοκρατορικό γαμήσι που μόνο το 104 μπορούσε να μου προσφέρει. Επέλεξα λοιπόν τη Σουζάνα γιατί ήταν ακριβώς η γυναίκα που ικανοποιούσε τα γούστα μου τουλάχιστον από πλευράς εμφάνισης & "προσόντων", όπως αποδείχτηκε όμως τελικά ήταν value for money & στο κρεβάτι... Επίσκεψη Σάββατο 4 Σεπτεμβρίου ώρα 00:45 τη νύχτα. Χτυπάω το κουδούνι, μου ανοίγει η ευγενέστατη Μαρία που ήταν η υπηρεσία της βάρδιας & στρογγυλοκάθομαι στο σαλονάκι μέχρι να τελειώσει η Σουζάνα απ' τον πελάτη που είχε εκείνη τη στιγμή. Εδώ θα πρέπει να αναφέρω πως τη Σουζάνα δεν την είχα δει ποτέ από κοντά μόνο μέσα από φωτογραφίες & την είχα τρελό απωθημένο γιατί δύο φορές που σχεδίαζα να την επισκεφτώ είχε σταματήσει για κάμποσο καιρό απ' το studio λόγω προσωπικών της περιπετειών. Μετά από λίγο λοιπόν κατεβαίνει η Σουζάνα & βρίσκομαι αντιμέτωπος με μία ευχάριστη έκπληξη: Είχε πάρει μερικά κιλάκια (4 κατά ομολογία της όταν τη ρώτησα μετά) & εκεί που περίμενα να δω μία κοπελίτσα με κανονικό σωματάκι, ωραίο κώλο & 2,5αράκι στήθος βλέπω μπροστά μου ένα τούμπανο με τα πιασίματά του, στήθος 3αράκι γεμάτο πολύ στητό & φυσικά πολύ ωραίο κώλο! Προσωπάκι μέτριο αλλά καθόλου άσχημο, μια χαρά. Δίνω λοιπόν το 100άρικο για το φουλ πρόγραμμα που περιλαμβάνει & πρωκτικό & ανεβαίνω στο δωμάτιο 4 καθώς ο προηγούμενος συναγωνιστής δεν είχε βγει ακόμα απ' το 3. Στο χώρο & την καθαριότητά του δε θα ξαναναφερθώ έχω πλέξει τα εγκώμιά μου πολλάκις. Ανεβαίνει λοιπόν μετά από λίγο η Σουζάνα χαμογελαστή, γνωριζόμαστε, της λέω το story που δεν μπορούσα να την πετύχω στις βάρδιες & της εκφράζω την ικανοποίησή μου για τα 4 κιλά που είχε πάρει & έκαναν τη διαφορά στο σώμα της ώστε να έχει τα απαραίτητα πιασίματα που γουστάρω. Μόλις βγάζει το πάνω μέρος του μαγιό παθαίνω σοκ, το στήθος της ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ, φυσικό, στο ιδανικό μέγεθος & με μεγάλες ρωγίτσες! Αρχίζουμε με μασάζ. Στη συνέχεια ξαπλώνω & δέχομαι μια ικανοποιητικότατη πίπα όπυ μετά από λίγα λεπτά τη διακόπτω για να συνεχίσουμε σε στάση 69 ώστε να έχω κι εγώ την ευκαιρία να περιεργαστώ το μουνάκι της & το "γκρόβερ" της. Μόλις έσπρωχνα τη γλώσσα μου μες το μουνάκι της βογγούσε & ρούφαγε τον πούτσο μου με ακόμη μεγαλύτερη μανία λέγοντάς μου "Τί γλώσσα είναι αυτή μωρό μου" & άλλα σχετικά. Κατόπιν τη βάζω να ξαπλώσει ανάσκελα & αρχίζω να γαμάω με μανία τα βυζιά της, αν ήταν δυνατόν να μην τα τιμήσω. Συνεχίζουμε με ισπανικό σε άλλες δύο στάσεις, εγώ από κάτω κι εκείνη από πάνω & εκείνη καθιστή & εγώ όρθιος. Συνέχεια με ποδομαλακία & ήρθε η ώρα να μπούμε στο ψητό. Πρώτα ξαπλώνω & τη βάζω από πάνω μου όπου αρχίζει να ανεβοκατεβαίνει με μανία πράγμα που με ενθουσίασε γιατί σπάνια βρίσκεις κοπέλα να αποδίδει τα μάλα σ' αυτήν τη στάση. Φυσικά όλα τα λεφτά ήταν οι βυζάρες της που κουνιόντουσαν ακριβώς πάνω απ' το κεφάλι μου... Μετά ιεραποστολικό όπου χούφτωνα τις βυζάρες της ώσπου ήρθε η ώρα της αγαπημένης μου στάσης του πισωκολλητού όπου άρχισα να την πηδάω με μανία χωρίς διαμαρτυρία από μεριάς της ενώ παράλληλα χούφτωνα τις βυζάρες της. Ορισμένες φορές τη βαρούσα τόσο δυνατά που πραγματικά απόρησα πώς δε διαμαρτυρόταν. Οδεύοντας προς το τέλος & ενώ ψιλιάστηκε την επιθυμία μου γυρνάει & μου κάνει "Θέλεις να πάρεις κώλο τώρα, έτσι"; όπου της απαντάω "Ναι, κακό για 'σένα αυτό βέβαια γιατί έχω καβλώσει πολύ με την πάρτη σου". Λίγη αλοιφή στο προφυλακτικό, σιγά - σιγά ο πούτσος μέσα αλλά μετά το "ποπ" δεν έχει στοπ οπότε αρχίζω να τη γαμάω δυνατά. Φτάνοντας στο τελείωμα της ζήτησα αν μπορώ να τελειώσω χωρίς καπότα στα βυζιά της όπου το δέχτηκε αδιαμαρτύρητα, Κάθεται, πιάνει τα βυζιά στα χέρια της μέχρι τη στιγμή που τα καταβρέχω & μου λέει "πω πω μωρό μου χύνεις πολύ χάλια μ' έκανες" Χαμόγελο Σηκωνόμαστε, σκουπιζόμαστε αλλά η κάβλα δεν είχε τελειώσει ακόμα καθώς πριν μπει για ντουζ έπλυνε τις βυζάρες της με σαπούνι στο νιπτήρα του δωματίου όπου τα είδα ΟΛΑ! Φιλάκια, χαιρετούρες & τέλος σε άλλη μία όμορφη εμπειρία στο 104 με μία βότκα σερβιρισμένη απ' την κυρία Μαρία φεύγοντας... Εννοείται ότι θα την ξαναεπισκεφτώ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2010
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.964
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού