Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 306 10
Sex Studio 580478
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ειπα να επισκεφτω το συγκεκριμενο στουντιο μιας και βρισκεται κοντα στο σπιτι μου και εχει ορισμενες αξιολογες εμφανισιακα ''κοπελες''. Τσεκαρω τις βαρδιες και βλεπω την Βανεσα. Λεω λοιπον παμε να δουμε τι παιζει. Παρκινγκ πανευκολο ακριβως απο κατω, η τσατσα ευγενεστατη (κερασε κοκα κολιτσα και απαντουσε σε ολες τις αποριες μου ευγενικα), και η κοπελα ομορφη. Μεγαλο στηθος αλλα ελαφρως πεσμενο, φοβερο κωλο για ολες τις χρησεις και γενικα πολυ ωραιο σωματακι με αρκετα γλυκια φατσουλα. Μπαινω στο δωματιο, γδυνομαι και αναβω τσιγαρο (ε ναι λοιπον επιτρεπεται ακομα!!!!). Μετα απο 5 λεπτα σκαει μυτη το μωρο και πιανει χαλαρη κουβεντουλα κανα 2λεπτο οσο γδυνοταν. Καβαλαει επιτοπου για 69 και εκει το ευχαριστηθηκα! Μετα απο κανα 3λεπτο λεει να το κανουμε τωρα??? Λεω οκ και καθεται απο πανω με πλατη προς εμενα. Μερικα βογγητα ετσι για το γαμωτο αλλα ηταν τοσο ανοιχτη που και να διαβαζε εφημεριδα θα το καταννοουσα. Δεν περνανε 2 λεπτα και μου λεει οτι κουραστηκε και γυρναμε στα 4. Ωραιο τοπιο αλλα αυτο ηταν το highlight!!! Την γυριζω ωστε να την εχω απο κατω μου αλλα τιποταιδιαιτερο. Αφου ειδε οτι αργουσα λιγο να τελειωσω μου πεταει την ατακα: βοηθησε με λιγο!!! Δεν ηθελα και πολυ μετα απο αυτο να ξενερωσω και τις λεω βαλε το στομα σου να δουλεψει να τελειωνουμε. Μετα απο μια 3λεπτη πιπα τελειωσα και αφου ντυθηκε γρηγορα αποχωρησε. Δεν θα την ξαναπροτιμησω γιατι ειναι ξενερωτη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2010
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού