Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τιποτα καλυτερο χθες βραδυ εκτος απο την Εβελινα, ρεβανς λοιπον με την Εβελινα να μου τα χαλαει λιγακι,Λύπη ηρθε στο δωματιο αφου πρωτα πηγε σε αλλον συναθλητη και καπως βαριεστημενα, ιδιο ξανθο μαλακι λιγο πιο ανοιχτοχρωμο, αλλα ισιο, μπηκε μεσα ξωβυζη με ενα μπλε μικρο φουστανακι στην μεσουλα της, εκατσε στο κρεβατι προσφεροντας μου τις βυζαρες της για γλυψιμο και ταυτοχρονα πεζοντας μου κατι σαν μαλακια για να μου τον σηκωσει, ανοιγμα τα ποδια της εκθεθοντας το μουνακι της το οποιο χαιδεψα δεοντως χωρις να δυσανασχετησει και κοιταζοντας το συνεχεια στο καθρεφτη, αλλα ηταν ειδη γρασαρησμενο.! Προκαταρτικα μηδεν, διαθεση πεσμενη, και περασμα της καποτας αλλα καλτσα.! πιπα καλουτσικια, εγλυψε και τα αρχιδακια ενα ενα.! με εφτιαξε καλα.! αρχισαμε απο κατω, το μουνακι της ζεματουσε.! κακη κινηση να μου χαιδευει τα αρχιδια για να τελειωσω γρηγορα, ξαπλωσα στο πλαι και ξανα μεσα κρατοντας το ενα της ποδι ψηλα, οσπου τελιωσα ετσι, αυτη ουτε ενα βαχ ουτε ενα αχ.! απαθεια.! Σηκωθηκε και καληνυχτησε αποσωροντας απο το δωματιο...
Στα πλυν που ηταν πολλα χθες βραδυ και η τσατσα η οποια ειναι για τον πουτσο παραμασκαλα.!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2010
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
384
Likes:
5.628
Πόντοι:
11.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού