Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 306 10
Sex Studio 580478
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βρεθηκα Αθηνα χτες το μεσημερι γυρνωντας απο τις διακοπες μου,δεν τα ειχα υπολογισει να γυριζω μονος μου και δεν
προετοιμαστηκα πριν φυγω να ενημερωθω για διευθηνσεις των οικων, δεν ειχα και προσβαση σε Internet, θυμομουνα μονο μια
διευθηνση Πειραιως 193 οπου δουλευει η Μονικα, που ηταν ενα φεγγαρι στο Φριξου 9 περισυ, οποτε εβαλα στο GPS την διευθηνση και με πηγε ακριβως απο εξω.! το εντοπισα με την δευτερη διοτι ητανε μερα και δεν ειχε καποιο φαναρακι οπως εδω πανω σε
εμας, το παρκιν ακριβως μπροστα απο το στουντιο ειναι λιγο απαγορευτικο γιατι διπλα ακριβως υπαρχει βενζιναδικο, για εμενα δεν με πειραξε να παρκαρω ακριβως απο κατω αλλα για καποιον αλλον ειναι λιγο προβλημα, θα χρειαστει να παρκαρει πισω στα στενα και να το παρει με τα ποδια.
Κατα καλη μου τυχη ηταν η Μονικα.!! Ομορφοτερη απο οτι την περημενα, ξωβυζη, αδυνατη οπως ηταν περασα με την πρωτη σκεψη,αφου δευτερη δεν ειχα.!!
Ο χωρος πολυ ωραιος, η τσατσα ευγενικη απο την αρχη μεχρι το τελος, το απλο ξεκιναει στα 50 ευρω και πανω, πηρα το 60αρι
στο οποιο αν θυμαμαι καλα διαλεγεις ενα απο ολα, μασαζ ή ισπανικο ή 69 ή σεξσοου, διωτι δεν επεζαν και παραπανω μαρουλια.!!!
και περασα στο δωματιο το οποιο ηταν πολυ καθαρο με κλιματιστικο να δουλευει στο φουλ, και αυτο που μου εκανε μεγαλη εκπληξη ηταν η πετσετα μεσα στην ναυλον σακουλα που μου υπεδειξε η τσατσα αν την χρειαστω...!!!
Η Μονικα μου αφησε πολυ χρονο μεχρι να ερθει στο δωματιο, δεν προσεξα αν ειχε καποιον προηγουμενο απο εμενα, αλλα οταν ηρθε
στο δωματιο, χαμογελαστη, γλυκια και ευδιαθετη, με τα μαυρα ψιλοσπατα μαλια της η διαθεση μου ανεβηκε και αλλο, τα Ελληνικα
της βελτιωθηκανε παρα πολυ, αφου ξανασυστηθηκαμε χωρις να της αναφερω οτι την ξερω και εχουμε ξαναβρεθει που και πως, οι
βυζαρες τις ειναι το καλυτερο σημειο της οπως και το καλιγραμμο σωμα της, το ματσακι αρχησε με ψιλοχαδακια απο μερους της,
και παιχνιδακια με το μικρο φαλλο της.!! που με αφησε να τον χειρηστω αλλα και να επεξεργαστω για λιγο το κορμακι της πριν
μου φορεσει την καποτα, η πιπα της καλη οχι τιποτα το ιδιετερο, δαχτυλακια αφηνε παντου ακομα και στο μουνακι της, αρχησαμε
απο κατω με χρηση λυπαντικου και οπου δεν χορτενα να βλεπω το χαμογελο της και αυτη δεν πηρε τα ματια της πανω απο τα δικα
μου, τα ποδια της τα εκανα οτι ηθελα ητε ανοιχτα ητε πανω στους ομους μου οπου η λεκανη της παιρνει ωραιο σχημα, ζητηση να
ανεβει απο επανω χωρις να το αρνηθει, εκει ηταν το τελειωτικο χτυπημα, η εικονα των βυζων της και το απερηγραπτα ωραιο σχημα
τους με εκανε να μην θελησω να αλαξουμε σταση και να τελειωσω ετσι...η Μονικα μου προσφερε χαρτι ψιλομολησαμε λιγο καθως
ετοιμαζοταν και εγω πληνομουνα, μου εριξε ενα φιλακι και αποχωρησε απο το δωματιο.
Η ολη μου εντυπωση ως προς το σπιτι και οχι ως προς την κοπελα που την ηξερα και αντεπεξηλθε πληρως στις προσδοκιες μου, που
αν βρεθω καποια στιγμη στο μελλον ξανα Αθηνα δεν υπαρχει περιπτωση να μην την ξαναεπισκεφτω, ηταν αρκετα καλη, με εκανε να
λυπηθω ομως δικα μας σπιτια εδω πανω τα οποιο ειναι λιγο πισω σε μερικες λεπτομεριες οι οποιες κανουνε την διαφορα.! η τιμη
για απλο το μονο μειον (50 ευρω.!) δεν γνωριζω ποσο ειναι στα αλλα στουντιο...
Και ενα συν..βρηκα και ενα σουβλατσιδικο ποιο κατω και χτυπησα και τα βρωμικα μου πριν αποχωρησω απο την Πρωτευουσα.!! .-Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 22, 2010
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
384
Likes:
5.714
Πόντοι:
11.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού