Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 306 10
Sex Studio 580485
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Πατρίτσια υποθέτω την γνωρίζετε - είναι μια μικροκαμωμένη έγχρωμη Βενεζουελάνα με τσακίρικα ματάκια και λαμπερό χαμόγελο. Ήταν η δεύτερη φορά μου μαζί της και ήμουν προδιαθετημένος για το τι θα επακολουθήσει, αλλά κυριολεκτικά ξεπέρασε τις προσδοκίες μου.
Λοιπόν, ότι χάνει η κοπέλα από εμφάνιση το κερδίζει στις υπηρεσίες της και μάλιστα σε υπερθετικό βαθμό. Από που να αρχίσω και που να τελειώσω: Προκαταρτικά άκρως καυλωτικά, φιλιά και χάδια παντού, επιτρέπει να εξερευνήσεις ελεύθερα το απαλό εβένινο κορμάκι της, εξαιρετικό ισπανικό και πίπα διαστημική.
Στο σεξ απίστευτη συμμετοχή, χωρίς να προσποιήται και να μιλάει ακατάπαυστα. Μετά το τέλος κάθησε ξαπλωμένη μαζί μου πάλι με χάδια - φιλιά - παιχνιδάκια. Η όλη φάση στο δωμάτιο κράτησε μισή ώρα και σε όλη την διάρκεια δεν έδειξε το παραμικρό σημάδι βιασύνης! Αν είναι έτσι στο απλό πρόγραμμα δεν φαντάζομαι τι θα γίνεται στο φουλ!
Η κοπέλα είναι σέξυ και θερμή όσο δεν πάει! Εννοήται ότι θα ξαναπάω και να πάτε κι εσείς - εξαιρετικό VFM.
ΥΓ. Ο χώρος πεντακάθαρος με σφραγισμένη πετσέτα για ντουζάκι και η υπηρεσία μια ευγενέστατη κυρία.

Πατρίτσια, πολλά φιλάκια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2010
Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού