Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 306 10
Sex Studio 580485
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καταρχην να πω οτι η βαθμολογια ηταν η μεγιστη που μου επετρεπε το συστημα να βαλω μιας κ δεν εχω κ πολλες κριτικες.
Η κοπελα οπως λεω κ στον τιτλο μου θυμησε πορνοσταρ!!!Επειδη εμοιαζε με την gabriella fox γουσταρα ακομα περισσοτερο οταν την ειδα.Η συμπεριφορα την τσατσας τυπικη,με το που μπηκα πατησε το play κ ξεκινησε η κασετα.Της ειπα οτι θα παρω το απλο προγραμμα(για να πρωτη φορα νομιζω ολοι αυτο κανουν) αλλα στην πορεια αλλαξα γνωμη κ πηρα εκεινο με το μασαζ για να περασω περισσοτερη ωρα με την κοπελα.Το δωματιο ηταν πεντακαθαρο με ντουζιερα,νιπτηρα κ πετσετα(το τελευταιο πρωτη φορα το ειδα αν κ δεν εχω παει σε πολλα στουντιο).Σκαει μυτη η μικρη τσοντουλα(ρουμανια μερια απο οτι εμαθα) κ μιλαμε λιγο για να σπασει ο παγος οσο αυτη ετοιμαζοταν.Με εκανε να γελασω σε μια φαση που της ειπα οτι ειμια απο βολο κ με ρωτησε που βρισκεται.Το μασαζ δεν ηταν τιποτα το ιδιαιτερο αλλα νομιζω οτι το 10ευρω το δινεις για να εχεις περισσοτερο χρονο,για να αγγιζεις ελευθερα οπου γουσταρεις κ για να εχει αυτη καλυτερη συμμετοχη σε αυτο που θα ακολουθησει.Αλλο περιεργο το γεγονος οτι με ρωτησε αν εχω κοπελα(μου ηρ8ε να της πω οτι αν ειχα εδω θα ημουν τωρα αλλα μαλλον το ειπε ετσι κουβεντα να γινεται...).Στο μασαζ ποτε ποτε τριβοταν πανω μου,ποτε επερνε τον πουτσο μου κ τον ετριβε στο ομορφο στηθος της που ηταν οπως ακριβως το ηθελα μεσαιου μεγεθους κ σφιχτο κ εριχνε πονηρες ματιες να δει αντιδρασεις.Μετα απο λιγο μου φοραει το προφυλακτικο κ αρχιζει το τσιμπουκι.Η κοπελα δεν παιζεται μιλαμε!!!γλυψιμο @@διων,ρουφιγματα,ποτε αργα ποτε γρηγορα,να τον βαζει ολο οσο δεν παει 'η ισα ισα μονο το κεφαλακι.+Κατα την διαρκεια να με κοιταζει στα ματια κ να μου λεει ποσο ομορφο πουτσο εχω κ κατι τετοιες μαλακιουλες για να με φτιαξει.Δεν εδειξε να βιαζεται κ μπορω να πω οτι το ολο σκηνικο κρατησε αρκετα λεπτα.Τωρα δεν ξερω αν το εκανε επειδη γουσταρε 'η για να τελειωσω νωρις αργοτερα στο πηδημα,αυτο μονο εκεινη το ξερει.Αργοτερα ανεβαινει απο πανω μου κ αρχιζει το ροντεο συνοδευομενο απο μικρες κραυγουλες ηδονης οπου μετα απο λιγο τελειωσα μιας κ ειχα καιρο να γαμησω.Μπορει να ηταν η ιδεα μου αλλα μου φανηκε να της αρεσε η ολη φαση(ειμαι κ ομορφο παιδι βεβαια) γιατι οταν κουραστηκε η καημενουλα μου ζητησε να αλλαξουμε σταση κ οταν της ειπα:μακαρι να μπορουσα αλλα τελειωσα.αυτη απαντησε :κριμα...δεν πειραζει την αλλη φορα...υστερα μιλησαμε λιγο οπου της ειπα οτι λυπαμαι που δεν την χαρηκα περισσοτερο αλλα εκεινη θελοντας να με καθησυχασει μου ειπε οτι πανω κατω ολοι τοσο κανουν κτλ κτλ κ μετα αυτη δινοντας μου 2 φιλακια πεταχτα σηκωθηκε κ εφυγε.το πηδημα πρεπει να κρατησε καμια 8 λεπτα τι να πω.η μαλακια με μενα ειναι οτι κ οποτε εχω γκομενα παντα στην αρχη τελειωνω στακ μπαμ αλλα μετα ακολουθει κ δευτερος κ τριτος γυρος οποτε δεν εχω προβλημα.αν μπορει κανενας συναγωνιστης να μου στειλει καμια συμβουλη για το πως να αντεχω περισσοτερο ας μου στειλε p.m.,θα το εκτιμησω ιδιαιτερα γιατι κακα τα ψεματα τωρα να δινεις το 50ε για 10 λεπτα ειναι ψιλομαλακια.κ αντε εσεις δουλευετε οποτε λετε δεν γαμιεται.εγω που ειμαι φοιτητης τι να πω που πρεπει να κανω οικονομια...ελπιζω να βοηθησα κ οποιος θελει να μαθει περισσοτερα ας μου στειλει μηνυμα.Το σιγουρο ειναι οτι θα ξαναπερασω μια κ μου αρεσε παρα πολυ εμφανισιακα η κοπελα κ θα ηθελα να την δω κ σε αλλες στασεις πως ανταποκρινεται...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2010
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού