Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 306 10
Sex Studio 580485
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Να λοιπόν που ήρθε και η δική μου ώρα να κάνω την πρώτη μου κριτική(την επιείκειά σας παρακαλώ)!Αν και έχω τιμήσει αρκετές φορές την συγκεkριμμένη κοπέλα στο παρελθόν(Κωνσταντίνα) θα επικεντρωθώ στην τελευταία μου συνεύρεση μαζί της την Πέμπτη 1/7/2010 και την τρίτη βάρδια μετα τις 2300.Την επισκεύθηκα λοιπόν κατα τις 2 το βράδυ και αφου περίμενα τη σειρά μου καθώς προηγούνταν δυο αλλοι συναγωνιστές πλήρωσα την ως συνήθως ευγενική τσατσά 50 ευρω καθ αντιστοιχιαν του απλού προγράμματος και μπήκα στο δωμάτιο.Ο χώρος απο τους πιο καθαρούς που εχω δει σε στούντιο και εντός και εκτός δωματίου το οποίο είχε και νυπτήρα και ντουζιέρα κ σφραγισμένη πετσέτα.Μετα απο κανα 7λεπτο παρακολούθησης των ως συνήθως αθλίων τσοντών που παίζουν σε μπουρδέλα και στούντιο μπήκε και η κοπέλα φορώντας μονο το κατω εσώρουχο.Για όσους δεν την ξέρουν η Κωνσταντίνα ειναι μια κοπέλα σχετικα ψηλή,με μαύρα μακρυα μαλλιά,καλλίγραμο σώμα και πλούσιο φυσικό στήθος.Αφού ανταλλάξαμε καλησπέρες ξαπλώσαμε και οι δυο στο κρεββάτι όπου άρχισαν τα προκαταρκτικά,δλδ χαδάκια και τριψίματα απο μέρους της στην επίμαχο περιοχή.Στην συνέχεια μου φόρεσε μαεστρικά την καπότα και ξεκίνησε με μια πολυ καλή και βαθειά πίπα.Αμέσως μετα την έβαλα στα τέσσερα,μετα ιεραποστολικά και τέλος με την κοπέλα απο πάνω όπου συνέβη και το μοιραίο γεγονός.Πριν βγεί απο το δωμάτιο με καληνύχτησε και με φίλησε σταυρωτά.Καθ όλη την διάρκεια της συνεύρεσης ηταν πολυ ευγενική και με ενεργή συμμετοχή σε όλες τις στάσεις.Κωνσταντίνα μου αν μου το επέτρεπε το σύστημα θα σου έβαζα 10΄.Πιστεύω οτι είσαι απο τις καλύτερες του χώρου.
Αν και χωρίς να θέλω να μειώσω την κοπέλα ή το στούντιο εξακολουθώ να πιστεύω οτι τα 50ευρω ειναι πολλά για αυτές τις υπηρεσίες ιδιαίτερα τους χαλεπούς οικονομικά καιρούς που διανύουμε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2010
Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού