Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831816
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα συναγωνιστες. Επισκευτικα το εν λογο στουντιο κατα τις 1 το βραδυ, 1/6/2010. Ειχα δει οτι εχει βαρδια η Μαρινα, και εχοντας διαβασει πρωηγουμενες κριτικες, ηθελα να δοκιμασω και εγω. Μπηκα μεσα και ηρθε η τσατσα, μια ευγενικη κυρια, μου θυμησε τις υπερεσιες και τις τιμες. Πηρα το προγραμμα των 60 ευρω με σταση 69. Η Μαρινα οπως και στις φωτο, με υπεροχο και μεγαλο στηθος, μελαχρινη, με πολυ ωραιο χαμογελο. Δεν αργησε να ερθει στο δωματιο καθοτι δεν υπηρχε αλλος αγωνιστης μεσα. Αρχησαμε χαδακια, φιλακια και τα κλασικα χαιδεματακια. Μου περναει το σκουφακια και αρχιζει παιχνιδακι, ανεβενει σε 69. Τελια πιπα, ολο μεσα, και λιγο δοντι, και λιγο στις μπαλες. Μετα με ρωτησε πως ηθελα να συνεχισουμε, και της λεω να ειναι απο πανω εκεινη, και αμεσως χωρις να εχει κανενα προβλημα και εκει και κατεθεσα. Η κοπελα τιμαει τα λεφτα που περνει, δεν κανει ξεπετα. με το χαμογελο συνεχεια και να κανει τον πελατη να περασει οσο καλυτερα γινετε. Σιγουρα θα ξανα τιμησω την Μαρινα. Μου θυμισε σε υπερεσιες λιγο απο την γνωστη Αλινα. Μπραβο Μαρινα. τωρα η βαθμολογια φενετε λιγο χαμηλη, αλλα δεν εχω δικαιομα να βαλω το πολυποθητο 10.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού