Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 213 10
Sex Studio 315609
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χθες Σαββατο 22/5 ειχα ορεξη για τσαρκα. Η Αθηνα μισο-αδεια οποτε ευκολο παρκαρισμα Βριλησσου και εξερευνηση. Πρωτος σταθμος 46. Δεν διαθετει site οποτε δεν ειχα ενημερωση τι παιζει. Σκαει η Κιμ. Ξανθουλα με ωραιο προσωπο και σωμα. Το βυζακι μικρο αλλα ρωγα κακγελο και κωλος υπερθεαμα. Που να τρεχω αλλου λεω και βουρ δωματιο. Σε λιγο ερχεται και το μωρο εκ Τσεχιας και πιανουμε την ψιλοκουβεντα(καλα Ελληνικα) φουλ κομπλιμεντα(λιγο υπερβολικη αλλα δε βαριεσαι δεν παθαμε και τιποτα)και παραλληλα επιασε δουλεια. Πολυ καλη εως αριστη πιπα, εξαιρετικο γλυψιμο παντου. Επιασα και εγω δουλεια στο νινακι της(μολις ειχε βγει απο το μπανιο) και εν μεσω καυλας και βογγητων μου λεει "γυρνα 69, θελω να γλειφω και εγω". Να χαλασω χατηρι στο κοριτσι; Ασχοληθηκε και με την κ...τρυπιδα μου απαλα και γλυκα, οποτε σουπερ. Κανα τεταρτο μετα ειχε γινει αυτη μουσκεμα κι΄ εγω πυραυλος, οποτε ιππευσε και τελειωσαμε μαζι(μαλλον, δεν βαζω και το χερι μου στη φωτια). Πολυ καλη εμπειρια και θα ξαναδω την Κιμ Τριτη ή Τεταρτη που δουλευει παλι. Συστηνεται για μερακληδες και οσους εχουν ορεξη για χαβαλε και κουβεντα.Φιλακια κουκλακι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 22, 2010
Όνομα κοπέλας
Κιμ
911-Toninno
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.032
Πόντοι:
5.845
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού