Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 306 10
Sex Studio 580487
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Φτανω εκυ, ευκολο παρκινγκ απεναντι στο πρακτικερ. Αν και ειχα διαβασει κακες κριτικες, ειπα οτι επρεπε να την δω αφου φαινετε και πολυ μουναρα, αλλα λεω, τωρα θα μου βγει σφολα απο service. Τελικα καλα εκανα και πηγα. απιστεφτο κορμι, τελεια ποδια για λατρεις ειναι απλα top!!! και επισης προσοπο cute & sexy, ματια γατουλακι, μουνακι ωραιο. μου ειπε ειναι 22 χρονον βουλγαρα, καταλαβε απο τα χαδια και τον τροπο που την αρχισα οτι δεν ηθελα PSE, και μου λει, ΄'θες χαδια και φιλακια εσυ και με αρχισε απο μονη της να με φιλαει. αρχισαμε με τσιμπουκι, δεν θα ελεγα το καλυτερο αλλα δεν με ενδιεφερε τοσο εκεινη την στιγμη επειδη σκεφτομουνα οτι ηθελα να την γαμησω οσο πιο γρηγορα μπορουσα επειδη το τελος ηταν κοντα...με οσα εβλεπα. Την πηρα απο πανω και εβαλα της πατουσες πανω στο στηθος μου και κοπαναγα για κανα 3λεπτο, και εκυ μου λει, ελα απο πανω μου.. ηθελε να της γλειφω το λαιμο και να της δινω φιλια ενω της τον εδινα. εκυ δεν αντεξα πολυ ακομα και ουτε που προλαβα να αλλαξω σταση και game over. Παιδια, δεν ξερω αμα ετοιχε για μενα απο θεμα χημειας, φυσικα για συμπεριφορα και service μιλαω επειδη ΟΛΗ θα συμφωουσατε οτι ειναι τρελο μουνακι αμα την βλεπατε...αλλα ειναι το top κοριτσι απο καθε πλευρα.αυτα...
συγνωμη για ορθογραφικα λαθη..
'

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 18, 2010
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού