Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831818
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη μετά τις 02.00, και αφού χτύπησα το κούδούνι δις για να λάβω απόκριση.
Η Μαρίνα είναι μια νταρντάνα νεαρή κοπέλα, με πολύ όμορφο πρόσωπο, μελαχροινή με μακρύ μαλλί, εντυπωσιακή κωλάρα, τόσο, που σε αποσπά από τα αξιόλογα σφιχτά 3άρια+ στήθη της.
Η περιφέρεια της προσομοιάζει σε νέγρα για να καταλάβετε, στητή, με καλές καμπύλες, και ελάχιστα δείγματα κυταρίτιδας. Στο απλό πρόγραμμα των 40€, ήρθε στο δωμάτιο με ψυχρό ύφος. Κανένα προκαταρκτικό. Θέση ακριβώς απέναντί μου και τοποθέτηση προφυλακτικού σε πεσμένο πέος. Μετά από τα αποθαρρυντικά αυτά, άρχισε ένα καταπληκτικό ρούφηγμα και μου έκανε μια φοβερή πίπα. Από τις καλύτερες. Μετά την ανέβασα από πάνω, και αφού έπαιξα και λίγο με τις βυζάρες της, τη γύρισα στα 4 να μην βλέπω την πανέμορφη ξυνίλα της... Ευχαριστήθηκα πραγματικά αυτό το σφυροκόπημα. Νομίζω ότι από τις κοπέλες που έχω τιμήσει στο φ104, η Μαρίνα και η Σοφία έχουν την κάλύτερη πίπα, αλλά η Μαρίνα δεν είναι για τη μεταμεσονύχτια βάρδια, καλύτερα να πηγαίνει για ύπνο και να δουλέυει με όρεξη το πρωί. Μου θύμισε δημόσιο υπάλληλο σε εφορία λίγο πριν το σχόλασμα. Δεν θα την ξανατιμήσω, 40 ευρώ για μια πίπα τα θεωρώ πολλά. Ο χώρος καθαρός, η υπηρεσία ευγενής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
0
Πόντοι:
2.067
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού