Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831689
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη στο Φ104 στις 4, ξημερώματα Τρίτης 26 Ιανουαρίου 2010 (δε δουλεύει το κουμπάκι της ημερομηνίας). Δούλευε η Μαρίνα. Το ήξερα και γι'αυτό πήγα άλλωστε. Πήρα κι ένα φιλαράκι παρέα για να μην τραβηχτώ μονάχος μες στο κρύο. Φτάνουμε στο σπιτάκι και μας υποδέχεται η υπηρεσία. Ευγενέστατη, μας πρότεινε να πιούμε ένα ποτάκι και τα συναφή όλα με το χαμόγελο. Χωρίς να ακούσω προγράμματα διαλέγω το φουλ. Προετοιμασμένος για φουλ ήμουν οπότε δεν υπήρχε θέμα. Σκάει μύτη και η Μαρίνα. Πολύ όμορφο μωράκι. Ωραίο μουτράκι, μετρίου αναστήματος, σωματάκι με ωραίες αναλογίες και πολύ ωραίο πόδι. Κωλαράκι πεταχτό αλλά με κάποια σημαδάκια χαλάρωσης. Ανεβαίνω στο δωμάτιο με τον αριθμό 3. Αν αυτό είναι δωμάτιο στούντιο τότε εγώ είμαι εξωγήινος. Δωμάτιο τετράστερου ξενοδοχείου και λίγα λέω. Μεγάλο, με ωραίο κρεβάτι σφιχτό που δεν έτριζε ούτε έσκουζε, μπάνιο με διαστημική ντουζιέρα λεκάνη και χώρο να παίξεις και μπάλα άμα λάχει. Καθαριότητα που δεν αμφισβητείται για κανένα λόγο. Μετά από κανα 5λεπτο εμφανίζεται η Μαρίνα. Ξεκινάμε με μασαζάκι μάλλον αδιάφορο. Δε με χάλασε κιόλας αλλά ούτε τρελάθηκα. Αυτό ήταν και το μόνο αδιάφορο όμως. Γυρίζω ανάσκελα και ξεκινάει το κορίτσι μας ΕΝΑ ακάποτο!!!! Να τρώει η μάνα και του παιδιού να μη δίνει!!! Τι deep throat έκανε, τι @@ έγλυφε, τι με τη γλώσσα της έπαιζε!!! ΌΝΕΙΡΟ!!!!! Δεν μπορώ ακόμα να καταλάβω γιατί τη σταμάτησα κάποια στιγμή για να προχωρήσουμε. Ακόμα εκεί θα έπρεπε να'μαι! Η μοναδική πίκρα είναι η εξής. Κουρασμένος όσο δεν παίρνει, με πρωινό ξύπνημα να με περιμένει αύριο, με το αμάξι του μαλάκα φίλου μου να μην έχει καλοριφέρ και να έχουμε δαγκώσει ο ένας το καυλί του άλλου στη διαδρομή, έφτασα στο στούντιο με μια ψυχολογία του στυλ "Και μόνο να καταφέρει να μου τον σηκώσει βραβείο θα της δώσω!" Κούνια που με κούναγε! Με το στοματικό και μόνο μου έγινε ατσαλόβεργα. Μου φοράει λοιπόν σκουφάκι και αρχίζει να ιππεύει. Όμορφα μεν αλλά όχι και αξέχαστα. Συνεχίζουμε στα 4. Εγώ να σπρώχνω με ταχύτητα χελώνας γιατί ένιωθα το τέλος να πλησιάζει. Της προτείνω να τιμήσουμε την άλλη τρυπούλα. Δουλεμένη μεν που σε καλοδέχεται, αλλά αρκετά στενούλα για να κάνει τη δουλειά της. Ε δεν ήθελε και πολύ. Στα τέσσερα και μάλιστα απο την πίσω οδό, όσο αργά και να το πήγαινα δεν είχα ελπίδες. Τελείωσα λοιπόν μέσα στο όμορφο κωλαράκι της. Πήγα στο μπάνιο να σενιαριστώ, εκείνη μάζεψε τα συμπράγκαλά της (κρεμούλες δονητές και τέτοια που είχε φέρει αλλά εγώ δεν ήθελα sex show και λοιπά) με ευχαρίστησε και έφυγε. Συνολικός χρόνος πράξης 15 λεπτά. Ποιος να μου το'λεγε ότι όχι απλά θα προλάβαινα αλλά θα περίσσευε κιόλας. Κατεβαίνοντας βλέπω το φίλο μου να με κοιτάει απορημένος. Η αντίδρασή μου ήταν άμεση: "Πάρε το φουλ και ανέβα πάνω ΤΩΡΑ!!!" Ακολούθησε τη συμβουλή μου και μετά με ευχαριστούσε. Συνοψίζοντας. Το μαγαζάκι είναι απλά μοναδικό! Δεν έχουν πέσει απλά λεφτά. Έχουν πέσει λεφτά, γούστο, και το αποτέλεσμα του επαγγελματισμού της Άντζελας που αφουγγράζεται τις επιθυμίες των μπουρδελόπαιδων και οι πράξεις της το δείχνουν καθαρά! Επιχειρώντας μία σύγκριση στα δύο τοπ (κατ'εμέ) κορίτσια του καταστήματος, Εύα και Μαρίνα, έχω να πω τα εξής. Η Εύα υπερτερεί κατά πολύ σε θέμα επικοινωνίας και άνεσης. Θα σε χαλαρώσει ακόμα κι αν έχεις παίξει ξύλο 5 λεπτά πριν μπεις στο μαγαζί και θα σε κάνει να νιώσεις σα να είσαι με την κοπέλα σου. Η Μαρίνα δεν το έχει αυτό σε τέτοιο βαθμό ίσως και λόγω γλώσσας (Ελληνίδα η μία Τσέχα η άλλη). Για να μην παρεξηγηθώ δε μιλάμε για καμία παγοκολώνα. Η κοπέλα το παλεύει μια χαρά απλά δεν το έχει στον υπέρτατο βαθμό της Εύας. Το προτέρημα της Μαρίνας έναντι της Εύας είναι το ελεύθερο στοματικό. Κάτι το οποίο είναι σημαντικότατο για εμένα μιας και πίπα με σκουφί δεν τη λογίζω πίπα. Και όχι απλά το κάνει αλλά το κάνει και πολύ καλά!!! Μια τελευταία σημείωση. Σέβομαι απόλυτα τις προσωπικές επιλογές της κάθε κοπέλας σχετικά με την ανωνυμία τους αλλά εμένα αυτό που με έκανε να πάω στη Μαρίνα είναι ότι είχα δει εδώ στο site το μουτράκι της και μου άρεσε πολύ. Αν ακολουθήσουν κι άλλες το δρόμο αυτό είμαι σίγουρος πως η πελατεία τους θα αυξηθεί ιδιαιτέρως. Θα ξανατιμήσω Μαρίνα με την πρώτη ευκαιρία! Καληνύχτα και καλημέρα αντίστοιχα στους φίλους συναγωνιστές!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 26, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
4
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού