Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831822
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
λοιπον στην συγκεκριμενη κριτικη θα αναφερω ορισμενα θεματα τα οποια ειδα και επειδη το αφεντικο του μαγαζιου ειναι εξαιρετη επαγγελματιας και ακουει τις γνωμες ολων εδω μεσα,ακου και αυτη.....

το μαγαζι "γαμαει" εχει ριξει φραγκα και φαινεται αυτο,καθαριοτητα,φωτισμος,χρωματα,ντουζιερες μεσα στα δωματια με ζεστο νερο,πετσετες μιας χρησης κ.λ.π....ΑΛΛΑ αυτο τον μαλακα γιατι για μαλακα προκειται διακοσμητη που εβαλες βρε αντζελα δεν πρεπει να ξερει και πολλα απο τον χωρο του σεξ,....ειναι δυνατον ο χωρος υποδοχης να ειναι σε αμεση οπτικη επαφη με τους υποψηφιους πελατες,να σηκωνεσαι απο το κρεββατι και να σε περνουν ματι οι απ'εξω....βλεπε δωματιο 1...π.χ βαλε μια γαμημενη γυψοσανιδα και βαψτην θελει και μυαλο σου το ειχα τονισει και παλαιοτερα αν θυμασαι προ ανακαινισης αλλα και παλι τα ιδια....για πανω δεν ξερω δεν πηγα δεν εχω αποψη....επειτα αυτον τον προθαλαμο με την κλειδαρια και το τζαμι οπως μπαινουμε μετα την πορτα ασφαλειας μπορεις να μου πεις τι ρολο βαραει ή τι εννοει ο ποιητης....σαν υποδοχη τραπεζας ειναι να εγκλωβισουμε τον κλεφτη αισθανεσαι....τωρα οσον αφορα την κοπελλα την σουζανα απο πολωνια μου ειπε (δεν το πολυπιστευω να σου πω την αληθεια μαλλον για ελληνιδα την εκοψα) ειναι οντως πολυ δυνατο μουνι,ξανθο,σωματακι σουπερ και γενικα μια γυναικα που λες περναω ανετα...ΑΛΛΑ...τι να πω ρε συ αντζελα απο τσιμπουκι που λεμε θελει πραγματικα βελτιωση η κοπελλα απο διαθεση τωρα τι να πω κατα την γνωμη μου αν δεν μπορει να δουλεψει στο σουπερ μαγαζι που εχεις φτιαξει που σε προδιαθετει για γαμησι-δουλεια τι να πω....μαλλον αλλου δεν θα κανει τιποτα απολυτως,κοινως η κοπελλα ειχε διαθεση ΠΟΛΥ ΚΑΤΩ ΤΟΥ ΜΕΤΡΙΟΥ και αυτο ηταν εμφανη,σε εμενα τουλαχιστον και μιλαμε για προγραμμα των 70 ευρω,δεν γουσταρε το σκηνικο και δεν μιλαμε οτι ημουν βρωμικος κ.λ.π..γαμηθηκα στην καθαριοτητα πριν παω.....αυτα τα ολιγα αντζελα γιατι η διαθεση τελικα να κανεις αυτη την δουλεια θελει γερο στομαχι και η μικρη δεν το εχει...φιλικα στο λεω


Υ.Γ. αυτο που γραφει στο κουδουνι ρωσικα ειναι και τι λεει..?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 24, 2010
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
CIVIL111
Μέγας
Εγγραφή:
25 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
16
Πόντοι:
4.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού