Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η ώρα 2 παρα το βράδυ, μπήκα για κατάθεση αφού ενημερώθηκα για τα προγράμματα μπήκα μέσα με το απλό 40ε. Η κοπέλα άργησε να έρθει αφού είχε πεθάνει στην πάρλα με την τσατσά και το μαγαζί άδειο.. Ήρθε μετά απο λίγο, τόπλες όπως και την συνάντησα καθώς μπήκα. Αρχήσαμε μερικά χαδάκια, ωραίες βυζάρες δεν χορταίνεις. Αφού μου πέρασε το κράνος άρχησε την πίπα ούτε που ένιωθα το στόμα της στον πεο μ, πίπα στάματημα μαλακία, πίπα μαλακία ξενέρωσα. Με τα πολλά ανεβαίνει απο πάνω μπήκα στο χάος, μαρέσει που το σάλιωσε κιόλας και τα 2 μου πόδια να έβαζα παράλληλα χαμπάρι δεν θα έπαιρνε... Γυρνάμε μπροστά και αρχίζει τα πιο αποτυχημένα βογγητά, τοσο προσποίηση καλύτερα να μην τα κανεις γαμώ. Τέλος πάντων σταθερά το χέρι στα @@ μου προφανώς για να τελειώσω μια ώρα νωρίτερα, αντε μου λέει τελείωνε γιατι έχω και δουλεια... Γυρνάμε απο πίσω όπου και κατέθεσα. Συγγνωμη μου λεει ακούω το κουδούνι. Πιο κουδούνι ρε βούρλο, κουφός είμαι δηλαδή? Φαντασία μου πλανεύτρα.. Φυσικά κάνεις δεν ήταν έξω όταν βγήκα μετά απο 1 λεπτό που μου το είπε μόνο και μόνο για να δώ τι μαλακιες έλεγε. Ωραίο το σώμα σου αλλά με τετια τακτική αντε γεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 23, 2009
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Cecell
Μέγας
Εγγραφή:
10 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.013
Πόντοι:
4.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sithlord

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού