Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κοπελιτσα αδυνατη ψιλη με καρε μπουκλες ξανθιες...21 η 22 χρωνων απο ρουμανια μου ειπε, σχετικα ομορφο προσωπακι σκουροχρωμο με εντωνα βαμενα ματια, Εβελινα στο ονομα στην υποδοχη χτυπαει κοκκινο με την topless εμφανιση της, οι φυσηκες καλοσχηματισμενες βυζαρες της παρασερνουν τα βλεματα ολων! Εκανε μια σβουρα στο σαλονι αλλα πασαρελας μονο δεν κοντοσταθηκε και εφυγε, απο πισω μερια χανει παρα πολυ εκει που κερδιζει ψιλα, κωλαρακι σχεδον ανυπαρκτο ενα με την μεση της στενο, ποδαρες ατελειωτες αδυνατα μπουτακια. Εδωσα το 40αρι στην τσατσα και περασα μεσα δεν αργησε το κοριτσι ηρθε, αν και αργα πριν της 2 ειχε διαθεση και για κουβεντουλα. Ενα μηνα στην Ξεσαλονικη, με ρωτησε 2 η τρεις φορες αν μου αρεσουν οι βυζαρες της, την ωρα που τις περιεργαζομουνα δεοντως! Χαδακια ελαχιστα με εδιαμεσα φιλακια στο στηθος μου. Χαδακια απο εμενα αφηνε παντου στην απαλη επιδερμιδα της. Πιπα μετρια με βογγητα και ενδιαμεσες στασεις για να παρει ανασα! Ξεκινησαμε απο κατω με βογγυτα που θελουν δουλεμα αλλα και προστυχολογα για αν το μουνακι της ειναι ωραιο! Συνεχισαμε απο πανω αυτη σε ενα τρελο ρυθμο που οι βυζαρες τις πηγεναν περα δωθε και τις εχανα! ...και τελειωνοντας εκει. Φιλακι στο μαγουλο και καληνυχτα!
Η κοπελα τιμησε το σαρανταρι της συμετοχη καλη βυζαρες φυσικες ημισκληρες που σου μενουνε θελεις να τις παρεις μαζι σου!! Στο μελλον θα ξανατιμηθει δεοντως!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 19, 2009
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
384
Likes:
5.628
Πόντοι:
11.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού