Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καίνουργια άφιξη η Εβελίνα, αδοκίμαστη από κάποιον official μπουρδελιάρη κ είπα να κάνω το πρώτο βήμα.

Εμφανισιακά έχουμε να κάνουμε με μια ψηλή κοπέλα με λεπτό σωματότυπο, σφιχτό δέρμα και πάρα πολύ όμορφα βυζιά, σκεφτείτε ένα γεμάτο 3άρι+ ή C cup. Στήτα και ωραία στην αφή με μικρές πεταχτές ρώγες που σκληρήναν κ πετάχτηκαν παραπάνω αργότερα. Είναι ξανθιά με κοντό μπουκλέ μαλλί, η φάτσα της δεν μου άρεσε προσωπικά έχει λίγο στραβά δοντάκια και ούτε τα μάτια της μ'αρεσαν. Μακριά όμορφα πόδια ωραία δαχτυλάκια, επίσης ωραίο κωλαράκι. Το μουνί της όμως είναι ψιλοπηγάδι δυστυχώς κ πολύ ελαστικό από την παρατεταμένη χρήση μάλλον :Ρ

Περίμενα στο δωμάτιο αρκετή ώρα κ μου ζήτησε συγνώμη που άργησε όποτε λέω είμαστε σε καλό δρόμο, αν προσθέσεις το ότι μου εγλυψε μπάλες με δικιά της πρωτοβουλία και άφησε δάχτυλο με δικιά μου βάζουμε πόντους στην συμμετοχή, παρ'όλα αυτά με ξενέρωσε το ουρλιαχτό βογγητό της και ότι στο τέλος με πίεζε να τελιώσω άλλα overall είναι καλή περίπτωση. Μου είπε πως δούλευε Αθήνα σε studio κ ότι θα είναι στο συγκεκριμένο χώρο από εδώ και πέρα. Κάναμε αρκετές σβούρες με σύνολο 4 στάσεις χώρις δυσανασχετήσεις για τις αλλαγές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 19, 2009
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού