Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831689
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εχοντας τελειώσει την δουλεία και μετά απο μια δύσκολη εβδομάδα (πραγματικά όμως) κατέβηκα χτές κατα τις 21:00 στο Φ014 για να γιορτάσω και εγώ τα Χριστούγεννα, μαζί με τα κορίτσια! Το Φ104 ήταν στολισμένο για τις γιορτές με ενισχυμένη κάβα και μπουφέ με γλυκάκια. Ηταν και η Αντζελα που μου πρόσφερε παστούλα, μια τσαντούλα με δωράκι έκπληξη (δεν λέω τι έχει μέσα, να πάτε να δείτε) και γενικά περιποιόταν εμένα και όλο τον κόσμο!

Εκείνη την ώρα δουλευε η Μαρίνα. Για όσους δεν την ξέρουν πρόκειται για ψηλή νταρντανογκόμενα, με πιασίματα (όχι χοντρή αλλα με κωλάρα και βυζάρες), και εκφυλο γελαστό προσωπάκι. Μου θύμισε τις "λαϊκιές" κοπελούδες που γυροφέρνουν στο Μπουρνάζι, πράγμα που εμένα δεν με χάλασε καθόλου. Απο διάθεση ήταν σούπερ. Πήρα το πρόγραμμα με τα πόδια (όπως πάντα) και με χαρά διαπίστωσα ότι το κατέχει το σπόρ!! Με χαιδευε, με πάτησε, με φίλαγε, μου έτριβε τα ποδαράκια της στο τσουτσούνι μου, πάντα με την καλύτερη διάθεση, χωρίς να δυσανασχετεί, χωρίς να βιάζεται και φροντίζοντας να περάσω καλά. Τι αλλω να πώ εκτός απο ότι σίγουρα θα την ξαναεπισκευτώ και οτι όποιος δεν την γνωρίσει θα χάσει!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
134
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού