Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 218 10
Sex Studio 321883
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρασκευη απογευματακι μετα τη δουλεια, γνωριζοντας πως η Κιμ αλλαζε τη πρωινη βαρδυα, σκαω μυτη στο γνωστο μερος κατα τις 6.10....
Ομολογουμενως πως ειχα λιγο καιρο να παω, αλλα ουτως η αλλως οι επισκεψεις μου πλεον στα στουντιο του χωρου ειναι στο 46 κ για την Κιμ κ μονο...;)
Κ επειδη ειχα κανει πριν καιρο κριτικη,το μοναδικο μου ποστ κ ηταν για την Κιμ, ειπα να ξαναγραψω για την κουκλα γιατι πραγματικα το αξιζει!!
Απο εμφανιση, γουστα ειναι αυτα, εμενα μου κανει κ μου παρακανει...πολυ ομορφο προσωπακι κ σωματακι σκετη γλυκα...
Μπαινω κ σκαει το Κιμακι....τι κανεις μωρο μου, καιρο εχω να σε δω κ τετοια...
με λιγα προκαταρκτικα φιλακια κ με γλυψιμο της εκπληκτικης της ρωγιτσας, η Κιμ αρχιζει ν'αναβει...ημουν κ ο 1ος της βαρδιας της αλλωστε...μη τα πολυλογω, αφου μου τον εχει κανει ΠΕΤΡΑ, μου φοραει σκουφακι κ πιανει δουλεια που πραγματικα αν την εβλεπαν τα υπολοιπα κοριτσια θα καταλαβαιναν τι σημαινει ΠΙΠΑ....ρουφηγμα, παιξιμο, γλυψιμο @@ κ οχι αερα...ξερουμε να διακρινουμε τετοιες διαφορες..δεν ειναι ολοι αμπαλοι οπως αναφερει ο συναγωνιστης jocker...κ αφου μου χει τρελανει το καυλι κ ειναι σε κατασταση εκτακτου αναγκης, περναμε στο κυριως μερος....
επειδη ξερει πως μου αρεσει, μου προτεινε να την παρω ορθια, ημουν στο πανω δωματιο, με τον καθρεφτη στο πλαι κ να κοιτιομαστε κ να λεμε προστυχολογα οσο την κοπαναγα...ααααλλη φαση....Χεχε!DDD
εν συνεχεια την ξαπλωνω κ με απλετη μανια κ κρατωντας τα ποδια της σε γωνια 180-250 μοιρων Γλώσσα τελειωσα με τρελα μεσα της....καπακια, γλυψιματακι σε φαση αλα 2η πιπα...ξεχασα να πω κ για τις εναλλαγες που ειχαμε στο ενδιαμεσο...κ κατεληξα να πεσω ανασκελα μη μπορωντας, για ακομα μια φορα, να παρω τα ποδια μου.....
συνεχεια με αγκαλιτσες, κουβεντουλα κλπ κλπ κ ολα ΚΟΜΠΛΕ σου λεω....

υγ1: κριτικες σαν αυτη του jocker, εκτος του οτι πραγματικα ειναι τελειως ακυρες, μεγαλε ξεκαβαλα λιγο....δεν εισαι ο μοναδικος γαμιας της γης, ειναι κ τελειως παραπλανητικες για τους υπολοιπους που δεν εχουν δοκιμασει τη κοπελα...εν μερη καλυτερα για να την εχουμε αυτοι που την εχουμε μεχρι στιγμης κ να μη χασει το κουραγιο της κ την ορεξη της, που ειναι μοναδικη σε αυτο κ δε πα να λετε ο,τι θελετε...απ την αλλη, σιγουρα καποιος που δεν εχει δοκιμασει Κιμ, χανει τα μεγιστα....;))

υγ2: ο χωρος κ η τσατσα στα υπερ του στουντιο, ως συνηθως αλλωστε Χαμόγελο


αυτα κ καλα γαμησια!! Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2009
Όνομα κοπέλας
Κιμ
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού