Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831689
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καταρχην να πω για την φοβερη ανακαινιση του studio,το εβλεπα απο τις φωτο αλλα απο κοντα ειναι ακομα πιο ομορφο συγχαρητηρια Αντζελα και καλες δουλειες.Τωρα επισκεφτηκα σημερα την Μαρινα καταρχην ειναι πιτσιρικα,ομορφη με τελειες καμπυλες και τελειο σωμα.Αφου μπηκα στο δωματιο και περιμενα λιγα λεπτα σκαει μυτη το μωρο,χαιρετιομαστε μιλαμε λιγο και μετα με ρωταει τι θελω να κανουμε,της λεω να ξεκινησουμε με μασαζ πρωτα γιατι ειχα μια κουραστικη μερα στη δουλεια.Ξαπλωνω στον παγκο και ξεκιναει να μου βαζει λαδι και να μου κανει μασαζ,αφου τελειωνουμε γυρναω ανασκελα και ενω ειμαι ξαπλωμενος στον παγκο αρχιζει να μου παιρνει πιπα,βαθια και υγρη δεν περιμενα οτι θα ειναι τοσο καλη μεχρι που κοντεψα να τελειωσω στην πιπα αλλα ευτυχως κρατηθηκα.Αφου τελειωνουμε με την πιπα μου φοραει το σκουφο και ανεβαινει απο πανω ενω εγω χουφτωνω τις βυζαρες της,για να μην τα πολυλογο την γυριζω στα τεσσερα και της τον βαζω στον κωλο,στενη τρυπα και αρχιζω το σφυροκοπημα μετα απο λιγα λεπτα επηλθε το μοιραιο.Μαρινακι εισαι θεαααααααα......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
Kostas99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.263
Πόντοι:
3.425
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού