Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 213 10
Sex Studio 315609
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Σημερινή (24/11/2009) πρωϊνή επίσκεψη στην Κιμ.Ωραίο ξανθό πουτανάκι.
Η υπηρεσία ευγενέστατη, ήθελε να προσφέρει καφέ η νερό.
Μπήκα στο καινούργιο δωμάτιο με το τζακούζι.Όμορφος "ζεστός" πρωτότυπος χώρος με απομίμιση τζακιού.
Μπήκε μέσα η Κιμ με τα χαμόγελα και άρχισε προκαταταρκτικά κοροϊδίας.
Ψόφια φιλάκια στο στήθος και κατέβασμα στ'αρχίδια.Έριξε μια-δυο αερογλυψιές στ'αρχίδια και μετά προέβηκε σε απάτη ρουφήγματος αρχιδιών:
Έβγαζε επιφωνήματα κοντά στ'αρχίδια και τα πίεζε με τα δάκτυλα για να νομίζει ο πελάτης οτι τα ρουφάει!
Το είδαμε κι αυτό!!! ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΑ ΑΓΓΙΖΕΙ-ΡΟΥΦΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΕΝΩ ΑΠΛΑ ΣΤΑ ΑΓΓΙΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΔΑΚΤΥΛΑ!!!
Δάκτυλο στο μουνί δεν ήθελε,αντέδρασε απότομα.
"Ρούφα τα μωρό μου" της λέω,ήρεμα και αισθαντικά, τον χαβά της
αυτή!.Ηχητικά εφφέ και τα δάκτυλα στ'αρχίδια για να ξεγελάει τον πελάτη οτι ρουφάει!
"Δεν τα ρουφάς, τα πιέζεις με τα δάκτυλα, κοροϊδεύεις" της λέω.Συνέχισε να κάνει περίπου τα ίδια!
Αφού είδα οτι δεν κάνει τίποτα σηκώνομαι όρθιος για να συνεχίσει η καργιόλα από κάτω μου και να την βλέπω.

"ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;;" φωνάζει νευρωτικά η ΚΙΜ.Δεύτερο ξενέρωμα.

"Έλα μωρό μου" της λέω "να συνεχίσουμε έτσι", ήρεμα για σώσω την κατάσταση μπας και αλλάξει βιολί.
Μια από τα ίδια.Έγλειφε και ρούφαγε ΑΕΡΑ κοντά στ'αρχίδια και έβγαζε επιφωνήματα για παραπλάνηση!
Της ξαναλέω να ρουφήξει κανονικά, το κάνει,στην αρχή καλά και μετά μου πατάει μια τόσο δυνατή ρουφηξιά με δόντι που πόνεσα
και αποτραβήχτηκα.Τρίτο ξενέρωμα.
Τέλος πάντων, ανοίγω μια καπότα να την βάλω, "ΟΧΙ ΕΣΥ, ΕΓΩ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΚΑΠΟΤΑ" μου λέει σε έντονο ύφος.
Ήξερα οτι η καργιόλα θα την βάλει λανθασμένα.ΤΟ 99% ΤΩΝ ΠΟΥΤΑΝΩΝ ΤΗΝ ΒΑΖΟΥΝ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ.
Ήξερα τι θα επακολουθήσει."Δεν θέλω να μπει αέρας στην μύτη, να την βάλεις σωστά" της λέω.

"ΞΕΕΕΡΩ ΕΓΩ, ΕΣΥ ΘΑ ΜΟΥ ΜΑΘΕΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ,ΕΓΩ ΠΑΩ ΜΕ 150 ΑΝΤΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ!!!" απαντάει φωνάζοντας.Τέταρτο ξενέρωμα.

Ήξερα οτι θα επαναληφθεί η ίδια προβλεπόμενη σκηνή:Η Κιμ ανοίγει την καπότα με τα δάκτυλα σαν σακούλα σουπερμάρκετ και την φοράει στον πούτσο κρατώντάς την ανοιγμένη με τα δάκτυλα μέχρι να φθάσει στην βάση του πέους!!!
"Είδες;" μου λέει "δεν μπήκε αέρας στην μύτη!".Πέμπτο ξενέρωμα
Περιττό να πω οτι φυσικά είχε μπει αέρας.Τέντωσα την καπότα μπροστά στο πουτσοκέφαλο,φούσκωσε σαν μπαλονάκι η μύτη της καπότας από τον αέρα και της λέω:

"Έίδες; Τον βλέπεις τον αέρα;;;"

Στραβομουτσούνιασε και έβγαλε τον σκασμό.Τι νά'λεγε άλλωστε!!!.ΠΟΣΟ ΗΛΙΘΙΑ ΨΩΡΟΕΓΩΪΣΤΡΙΑ ΕΙΣΑΙ ΜΩΡΗ!!!
Να βάλω εγώ καπότα δεν ήθελε γιατί είχα πιάσει τον πούτσο μου.
Κουβέντα-διαξιφισμοί και γαμήσι δεν συνδιάζονται όμως.Αυτό είναι γνωστό.
Μπροστά σ'αυτήν την κατάσταση, σκέφθηκα, "άντε οτι μας βρήκε μας βρήκε,δεν θα ξαναπώ τίποτα, θα την βάλω να ασχοληθεί με τα @@
για να αντισταθμίσω το ξενέρωμα και θα την γαμήσω.
Άρχισε πάλι τα ίδια:Έβγαζε επιφωνήματα κοντά στ'αρχίδια και τα πίεζε με τα δάκτυλα για να νομίζω οτι τα ρουφάει!Τίποτα δεν ρούφαγε!
Και πέταγε την γλώσσα της έξω γλύφωντας ΑΕΡΑ!!!.ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΕΣ ΨΑΧΝΕΙ!!!

ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ!!! ΤΕΛΟΣ!!!:"Κράτα τα 20 ευρώ και δώσε μου τα 30 να φύγω" λέω
"Εντάξει" απαντά
"Και να μάθεις να βάζεις καπότα" της λέω
"Εσύ να μάθεις να σου σηκώνεται" απαντά.
Η γνωστή κουτοπόνηρη ψεύτικη "δικαιολογία"
"Εγώ γαμάω και δέρνω, εσύ να μάθεις να βάζεις καπότα, άσχετη!" της φώναξα κλείνοντας την συνομιλία.
Πεταμένα 20 ευρώ.

ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΑΓΝΟΙΑ Η ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΧΡΗΣΗ ΚΑΠΟΤΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑΠΑΤΩΝΤΑΙ ΟΤΙ Η ΚΙΜ ΓΛΥΦΕΙ,ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΛΑ.

Η ευγενέστατη κυρία της υπηρεσίας μου έδωσε τα 30 ευρώ και μετά άκουσε ένα χεράκι,περί καπότας.
Αλλά διάβασέ τα κι εσύ εδώ μωρή ηλίθια σπασαρχίδω ΚΙΜ μπας και σε φωτίσει ο Θεός αλλά πουυυυυ!!!
Με την ευκαιρία, Λολίτα-Μιχ.Βόδα κάνε μια επανάληψη στο μάθημά σου μπας και καταλάβεις τίποτα αλλά πουυυυ!!!
Στης κουφής την πόρτα όσο θέλεις βρόντα!!!:

{Το βιαστικό φόρεμα καπότας σε πεσμένο πούτσο αφήνει να περάσει αέρας στη μυτούλα-κορυφή αυτής,εμποδίζοντάς τη να κινείται ενιαία (ως ένα σώμα)με τον πούτσο.Δηλαδή εμποδίζεται η φυσική κίνηση της πόσθης(πετσάκι) προς και από τη βάλανο.Ακόμα και βαθιά πίπα να σου κάνει η κοπέλα ,δύσκολα να κρατήσεις πλήρη στύση καθώς μαγκώνει το πετσάκι στην καπότα (συμπτώματα μουδιάσματος η και πόνου).Το περισσότερο κομμάτι της καπότας σπρώχνεται προς τον κορμό του πούτσου κατά το πήδημα και το μπροστινό κομμάτι καπότας τεντώνει στο πουτσοκέφαλο καταπιέζοντάς το και συρρικνώνοντάς το (κατά περίπτωση) με κίνδυνο να σπάσει η καπότα.
Το ίδιο συμβαίνει όταν η κοπέλα σου φορέσει την καπότα καπάκι ανοίγοντάς την περιμετρικά με τα δάκτυλα σαν σακούλα ψώνιων σε πλήρη στύση.Γιατί αφήνει να μπει αέρας στην κορυφή της.
Κάποιοι πονάνε από την αρχή,βγάζουν το σκασμό και συνεχίζουν έτσι είτε από άγνοια (έστω και στιγμιαία) είτε φοβούμενοι μήπως εκνευρίσουν την πουτάνα και τους επιστρέψει τον εκνευρισμό.Αρκετοί μέσα στην κάβλα τους δεν δίνουν σημασία και στο τέλος αναρωτιούνται:"γιατί πόναγα από την αρχή;" η "γιατί πόνεσα όταν έχυνα;" η "γιατί δεν έχυσα;".

Dr Πουτανγαμών, πες αλεύρι...η Ντενίζα σε γυρεύει
Κριτική Πουτανγαμών για Ντενίζα:http://www.bourdela.tv/content/view/506/225/#jreview_6330
{...όταν κάνει πίπα με πονάει, δεν καταλαβαίνω τί συμβαίνει...δεν βάζει καλά το προφυλακτικό , τί να πω... Πάντως ποναγα αφόρητα. Η κοπέλα οφείλω να πω ότι ήταν πάρα πολύ φιλότιμη, αλλά όσο πέρναγε η ώρα τόσο έπεφτε η...τάση από τον πόνο. Αφού είχε περάσει αρκετή ώρα, έβγαλα το προφυλακτικό να κάνω με το χέρι πάνω της. Βγάζοντας το προφυλακτικό , έβγαλα ένα "Αουτς" που πρέπει να ακούστηκε 3 οικοδομικά τετράγωνα παραπέρα...
Δεν έγινε τίποτα στο τέλος, έφυγα άπραγος...}

Κάποιες κοπέλες τη βάζουν λανθασμένα σκοπίμως για να μην έχεις πλήρη στύση και να προστατεύσουν το μουνί τους,αψηφώντας τον κίνδυνο να σπάσει μπροστά που τεντώνει,βασιζόμενες στη γρήγορη αντίληψή τους επ'αυτού και σε κόβουν εγκαίρως ξενερώνοντάς σε.Οι περισσότερες από συνήθεια για εξοικονόμιση χρόνου και είναι πολλές.

Βάζοντας την καπότα σωστά:
1.ΠΙΕΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΤΗΣ ΚΑΠΟΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΔΕΙΚΤΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΕΙΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ Ο ΑΕΡΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΧΕΡΙ ΤΟΝ ΔΑΚΤΥΛΙΟ ΤΗΣ ΚΑΠΟΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΡΜΟ ΤΟΥ ΠΕΟΥΣ
η
2.ρουφώντας η κοπέλα το κορυφαίο τμήμα της καπότας (που περιέχει την μυτούλα) μέχρις ότου στεγανοποιηθεί από αέρα ενώ συγχρόνως κατεβάζει τον δακτύλιο της καπότας στον κορμό του πέους,

καταλαβαίνεις τη σωστή αίσθηση που πρέπει να έχεις,χωρίς αέρα στην μυτούλα,με την καπότα να εισχωρεί στο αυλάκι της πόσθης και να κινείται ως ένα σώμα με την πόσθη.
Και μετά ΑΠΑΙΤΕΙΣ από την κοπέλα να την βάζει σωστά η την φοράς μόνος σου.}

Κατέβηκα αμέσως μετά Φυλής και γάμησα την Αντζέλικα-Φ71 κάτω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2009
Όνομα κοπέλας
Κιμ
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού