Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831824
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη παρασκευή βράδυ στο εν λόγω studio, o xώρος καμία σχέση πολύ μπροστά με λίγα λόγια γαμάτος.
Η τσατσά μου παρουσίασε τη Μαρίνα σκέτη μπόμπα, καμπύλες μαύρα μαλλιά μια απίστευτη τουρλωτή κωλάρα ενα ζευγάρι μεγάλα βυζία και κάτι πιπόχειλα όλο υποσχέσεις.
'Εδωσα 70ε για μασάζ και πήγα επάνω, η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο και αφού με σήκωσε γλυκά απ το κρεβάτι άπλωσε μια πετσέτα στο πάγκο και με έβαλε να ξαπλώσω. Μασάζ σε όλο το σώμα μου απ τις πατούσες μέχρι το λαιμό με έμενα όπου μπορώ να της χουφτώνω τα μπούτια και τον κώλο, μετα απο καποια ώρα δεν άντεξα και γύρισα ανάσκελα όπου ξεκίνησε το πεομασάζ που εξελίχθηκε σε ενα τρομερό βαθή υγρό και απολαυστικό τσιμπούκι με μεράκι και ταλέντο.
Σε λίγο είμασταν στο κρεβάτι με τη Μαρίνα απο πάνω μου να το παίρνει όλο μέσα βογγόντας, γυρίσαμε και λιγο πισωκολητά και η σεμνή τελετή έλαβε τέλος.
Μετά λίγο κουβεντούλα και γελάκια και αυτή έφυγε ενω εγω μπήκα για ενα ντουζάκι.
Η γκόμενα τα σπάει έχει αυτό το κάτι που η κάβλα της στιγμής χτυπάει κόκκινο και κάνει τα πάντα γύρω να κολάνε σαν σταματημένα στον ίδιο χρόνο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 20, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Μέλος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού