Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημέρα Παρασκευή πρωί και μετά που διάβασα πολύ καλά σχόλια για το εν λόγω στούντιο και ακόμα πιο καλά για την Θεά Έρικα και μιας και ήρθα από την Κύπρο για να δω την αγαπημένη μου ομάδα πήγα κατ' ευθείαν στην Έρικα. Ανοίγει την πόρτα μια ευγενικότατη τσα τσα και μου λέει δουλεύει η Έρικα και της απαντάω το ξέρω από την Κύπρο ήρθα γι' αυτήν. Ο χώρος πεντακάθαρος κάθομαι πέντε λεπτά στο σαλόνι και εμφανίζεται η Θεά, παιδιά έπαθα την πλάκα μου.Τέτοιο μωρό δεν έχω ξαναδεί. Πληρώνω 70 ευρώ για την στάση 69 και πηγαίνω στο δωμάτιο, και αυτό πεντακάθαρο. Σε δέκα λεπτά εμφανίζεται μπροστά μου μια νεράιδα, ξανθή,όχι πολύ ψηλή με θεσπέσιο κολαράκι και απίθανο βυζάκι. Μου είπε ότι έχει δουλέψει στην Κύπρο και συγκεκριμένα στην Λάρνακα σε ένα μπαράκι για έξι μήνες. Μετά αρχίζει να μου τον χαϊδεύει με τα υπέροχα βυζάκια της μέχρι που μου τον έφτιαξε μου φοράει το κουστουμάκι και αρχίζει μια θεϊκη πίπα, παιδιά τρελλάθηκα,μετά γυρίζει για την στάση 69 και άρχισα να γλυφω το πιο ευγεστο μουνάκι και κολαράκι που έγλιψα ποτέ στην ζωή μου. Μετά κάθετε πάνω κι εγώ να βλέπω το θεσπέσιο κολαράκι της να πηγαίνει πάνω κάτω όπου δυστυχώς ήρθε η κορύφωση πολύ γρήγορα αλλά όχι αδικαιολόγητα. Στενοχωρήθηκα γιατί έμαθα μετά όταν ήρθα πίσω, ότι την επομένη μέρα είχε τα γενέθλειά της, δεν πειράζει μωρό μου σου εύχομαι να τα εκατοστήσεις. Να είσαι σίγουρη ότι στο επόμενο μου ταξίδι στην Αθήνα θα έρθω να σε επισκεφθώ ξανά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2009
Όνομα κοπέλας
Έρικα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
11 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού