Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831825
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη Σαββατο βράδυ ξημερώματα Κυριακής, η τσατσά με υποδέχτηκε ευγενέστατα στο σαλόνι και μου παρουσίασε τη Σουζάνα.
Μια ψηλή αδυνατη ξανθούλα με ωραίο σώμα πρόστυχο κωλαράκι και στητά βυζιά.
Πέρασα στο δωμάτιο πληρωνοντας το αντίτοιμο για το απλό 40ε και περιμενα.
Ο χώρος απλά εξαιρετικός,πεντακάθαρος με ντουζιέρα νυπτηρα σφγραγισμένες πετσέτες ακομα και παντόφλες μιας χρήσης.
Ξαπλωμένος ανετα στο κρεβατι και χαζευοντας τον rocco sisifredi στην tv να σκίζει 2 μωράκια ηρθε και η Σουζάνα για να πάρω και γω σειρά.
Το σωμα της απλά τελειο με απαλό κατάλευκο δερματακι ξυρισμένο μουνάκι και 2 φυσικα 2αρια βυζια για γλύψιμο.
Πιασαμε λιγο την κουβέντα μεχρι να ξεντυθεί και μόλις ηρθε πλάι μου αρχισε να με χαιδευει και να με φτιαχνει ποτε με τα χερια της ποτε με τη γλωσσα της αλλα και με τα μακρυα μαλλια της που τα εριχνε αισθησιακά πάνω μου.
Η πίπα της καλή με αρκετη διαθεση και χρονο απο μερους της απλα η τεχνική της θα μπορουσε συγουρα να βελτιωθει, γιαυτο και το 9
Στο γαμησι ομως αστερι απο τα λιγα αφου μα με το κουνημα της μα με το μικρά και παθιάρικα βογγητά της μα με το αδιακοπο χτηπημα της σαν uzi σε πυρά καταριπάς πανω στο πούτσο μου και απο πανω και απο κατω και πισωκολητα τα πηγε περιφημα καβλώνοντας με ακομα περισσοτερο με αποτέλεσμα να επισπευτει το χυσιμο μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2009
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού