Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 44 10
Sex Studio 82968
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
νομιζα οτι τα χα δει ολα απο πουτανες...σημερα ειδα και μια που ξεχωριζει και θα ξεχωρισει σιγουρα στην πολη μας.δουλευε και παλια βαρδαρη αλλα δεν την ηξερα ομολογουμενως,καθοτι ειμαι στουντιακιας...ελενα απο τσεχια,εμφανιση γαματη με κοντο καρε ξανθο μαλλι,ψηλη,ωραιο καλοσχηματισμενο σωμα,πολυ καθαρη και μυρωδατη,τελειο φυσικο μεγαλο βυζι,ωραια ρωγα,υπεροχη λευκη επιδερμιδα και γλυκια πολυ φατσουλα...προγραμματα πολλα απο 40 το απλο,50 πιο πολυ χρονο,70 με 69 που πηρα και δεν μετανιωσα αλλα και ντουζακι με 100 και πρωκτικο με 120..
στα του κυριως θεματος το καλυτερο gfe που εχω πετυχει...πολλα χαδια παντου,ελευθερα πιασιματα,φοβερη συμμετοχη.πιπα απο τις καλυτερες ποιυ μου χουν κανει ενω στο γλειφομουνι που την ξαπλωσα απολαυσα και την ωραια κωλοτρυπιδα της χωρις αντιρρησεις και με αφησε να βαλω δυο δαχτυλα στο μουνακι της και να την γαμαω με αυτα για λιγο....γαμησι ιεραποστολικα μονο μαζι της για ευνοητους λογους...με κοιταζε τελεια στα ματια,εσφιγγε τα ποδια της γυρω απο την μεση μου και τα χερια μου με τα χερια της και γενικα εδειχνε να το ευχαριστιεται...σημειωτεον οτι ημουν και ο πρωτος λογω του οτι μπηκα νωρις..τεσπα.περασα τελεια και εχυσα με φοβερη ενταση.μπαινει στα πλου θετικα υποψην αν και δυσκολευομαι πια να ασκω το αθλημα λογω αποστασης...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 24, 2009
Όνομα κοπέλας
Έλενα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού