Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 221 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 493632
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα κύριοι

Κυριακη απόγευμα γυρναω απο χωριό και έχω ήδη την ίντριγκα μεσα μου
Διαβασα και μια πρόσφατη κριτική για τη κοπέλα , διαβασα κιαλλη , κιαλλη και λεω κλαιν μαιν , παω για το βασικο πρόγραμμα ετσι για το γαμώτο

Είχα πολλά χρόνια να παω σε στούντιο λεω δε γαμιεται , τώρα που εχω παρει το κολάι

Χώρος στουντιακός , τα δωμάτια μια χαρά μπορώ να πω , σου φτιάχνουν το μουντ για σεξακι

Μπαινω μεσα , ερχεται η τσατσά , της λεω εχω δει το προγραμμα με τα κορίτσια ήρθα για την Αλίνα , αλλα θα ήθελα να δω και τα αλλα κορίτσια μηπως αλλαξω γνώμη

Πήγε να με βγάλει και ψεύτη και μου λεει τελικα τα κορίτσια δε θα κάνουν σαλόνι , το σεβομαι της λεω

Μου λεει τα προγραμματα και τις τιμές , λεω για ενα 69 και ελευθερο διπλη τιμη αποκλειεται

Με παει στο δωμάτιο , δίνω τα λεφτα και φευγει , κανω ντουζάκι και περιμένω μισοκοιμησμενος μεχρι να ερθει το κορίτσι

Ανοίγει η πόρτα ...

Μπορώ να πω οτι δεν απογοητευτικα με αυτο που είδα

23 χρονών κορίτσι , μικρό βυζάκι , κιλά ωραία , κωλος μια χαρά , ντάξει το ξανθο ειναι το φόρτε μου αλλα το παρακάμπτουμε . Η φάτσα της πολύ βόρειο μπλοκ , καμια σχέση με το λατινικό που έχω συνηθισει τόσο καιρό .

Μπήκε μέσα και μπήκε κατευθείνα στο ψητό . Εγώ έχω συνηθίσει με τα κορίτσια μου να αράζουμε και λίγο και της λεω αραξε , μη βιαζεσαι . Ξεκιναει φιλαει αυτακι , στηθος , δινουμε και δυο φιλακια ετσι για το καλο και κατεβαινει κατω και αρχιζει και γλυφει σιγα σιγα μπαλακια βαρώντας μαλακια .

Βγαζει προφυλακτικο , της λέω αραξε οχι ακόμα . Συνεχιζουμε λίγο μπαλαμουτάκι .

Ελεγα και γω τις γνωστές μου μπούρδες είχε σπασει και ο πάγος , γελασαμε

Ξαναβγάζει το προφυλακτικό

Της λεω αραξε

Μου λεει εχουμε μόνο 20 λεπτά , το είχα ξεχάσει οτι ετσι λειτουργει. Εντωμεταξυ τη ρωτησα τη τσατσα πόσο χρόνο έχω , μου λεει θα χττυπησω εγω , δε μ είπε 20 λεπτα .

Αντε της λεω βαλτο . Και μου το βαζει με το στόμα στα μπαμ μπαμ . Απο τα πιο καυλωτικά συναισθήματα για μενα στο σεξ .

Ανεβαινει απο πανω και αρχιζει σιγα σιγα και μετα αρχισε να δίνει πόνο μόνη της . Φαν δεν ειμαι τόσο οπότε την γύρισα ιεραποστολικό . Λεω να προλαβουμε αφου τογιολαρα τοση ωρα .

Ε , δεν αρηγησα ιδιαιτερα , τελειωσα στη καπότα μεσα της .

Μου έδωσε και ενα φιλάκι στο μετωπο , πήρε τα πράγματά της , δώσαμε ενα φιλάκι ακόμα και έφυγε

7 για την εμφάνιση , κάποιος άλλος μπορεί να τη βρει πιο στα γούστα του

8 για συμμετοχη και διαθεση , γιατί παρόλο που ήταν πολύ σωστή και με εκανε να νιωσω ανετα , και φιλακι έδωσε και γελαστη ηταν και μια χαρα περασα , στο σεξ ήταν λίγο αλλου , κοίταζε αριστερά και έβγαζε φωνες . Που ναι μεν την καταλαβαίνω , δεν είναι εύκολο αυτό που κάνει , απλά εμένα με ξενερώνει λίγο οταν δεν υπάρχει τόσο οπτική επαφη . Μπορεί να επρεπε να της το πω απο την αρχή . Δε ξερω . Πήγε να μ πέσει σε μια στιγμή στο ιεραποστολικό βλέποντας την ετσι , αλλά λέω δε πειράζει , αξιζε .

Για 50 ευρώ και 20 λεπτά με Αλίνα για μενα είναι value. Απλά να μην μπείτε μέσα στο δωμάτι και συμπεριφερθείτε σαν αούγκανοι . Κάντε λίγο χαβαλέ , θα γαμήσετε στη τελική , αλλά δείξτε στα κορίτσια οτι δε τις βλέπετε σα κομμάτι κρέας . Και θα το εκτιμήσουν σίγουρα αυτο

Αυτά απο μένα . καλό βράδι μαγκίτες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2024
Όνομα κοπέλας
Alina
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Απρ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
285
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hoftun, black crow, Yatoputso και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2024
To not bad μου αρεσε...so good so good επρεπε να γραψεις! Απο τις λιγες πολυ καλες επιλογες στα στουντιο.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1