Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 167 10
Sex Studio 164964
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ενδεικτική ημερομηνία.

Πρώτη φορά πέρασα από το Sex and the city για να δω από κοντά την Άννα μιας και μου τράβηξε πολύ το ενδιαφέρον από της φωτογραφίες που είδα λόγο τον τατουάζ, ύψος περίπου 174 και από βάρος 56+ λόγο ότι είναι μια "thicc" κοπέλα με την πολύ καλή έννοια και όχι με την "παχουλή έννοια", έχει ένα γυμνασμένο σώμα για την ηλικία της ( 40 ) και ο κώλος της πραγματικά από άλλο διάστημα μεγάλως και τροφαντός χωρίς κυτταρίτιδα.

Μπήκε στο δωμάτιο με ένα μεγάλο χαμόγελο και μου είπε πως την λένε Άννα και ότι είναι από την Ισπανία, μου είπε από μόνη της (στα ελληνικά μιας και που γνωρίζει κάτι) ότι είναι ΜΙΛΦΑΡΑ και ότι είναι 40 χρονών, μου είπε ότι της αρέσουν πολύ η άντρες που είναι χαμογελαστή, ξεκίνησε με πολύ καλή πίπα έπαιζε αρκετά με την γλώσσα και τα χείλια της μου άρεσε τόσο πολύ που την κράτησα εκεί κάτω περίπου 10 λεπτά μιας και πλήρωσα για 30 λεπτά, της είπα να ξεκινήσουμε και μου είπε μου αρέσει τόσο πολύ η πίπα που ξεχάστηκα, κατευθείαν με ρώτησε τι στάση θέλω της είπα reverse cowgirl για να δω αυτή την κωλάρα να κουνιέται σε τρελούς ρυθμούς και δεν είπε όχι ήθελε κιόλας να μάθει και άλλον τρόπο να το κάνει, τι να πω ένα τεράστιο ΟΠΛΟ ( Barrett M82 ) θα την έλεγα, στης επόμενη φάση από μονή της με είπε "έλα στα τέσσερα" η ΘΕΑ ήταν εξαιρετική, η κοπέλα είναι ΟΠΛΟ πραγματικά έσπασε την μέση της μου πρόσφερε τα μαλλιά της για τράβηγμα άπλωσε τα χέρια της μπροστά και τραβούσε το σεντόνι... Ασάλιωτα Κατσικογάμης

Επόμενη στάση ιεραποστολική, μουνάρα σφιχτή σχετικά με σκουλαρικάκι πάνω από την κλειτορίδα, με το που μπήκα άρχισε τα "papi" και τέτοια ισπανικά, άρχισε να φωνάζει και να τραβάει πάλι τα σεντόνια και έντονα έτρεμε, άρχισε να παίζει με τον εαυτό της πάρα πολύ γρήγορα μέχρι που τελείωσε πολύ λίγο, της είπα θέλω να γλύψω και λίγο και μου είπε "πρέπει να κάνω ντουζ" πήγε να κάνει ντουζ άλλαξα προφυλακτικό για να συνεχίσουμε μετά το γλείψιμο, μουνόχειλα απίστευτα, αισθάνεται το παραμικρό μέχρι που άρχισε πάλι να τρέμει και να φωνάζει "you are good" "papi" και τέτοια γνωστά, με κρατούσε κάτω γιατί μάλλον ήταν καβλομένη αρκετά, μετά από 2-3 λεπτά σηκώθηκα και της είπα να ανέβει στο κρεβάτι, ανέβασα τα πόδια της στους ώμους μου και είπα να δώσω το τελειωτικό χτύπημα μιας και η ώρα ήταν στα τελειώματα, όσο έδινα πόνο μου λέει "i want your cum here" μου έδειχνε το στόμα της ( δεν πλήρωσα για CIM να σημειωθεί αυτό ) χτύπησε η τσατσά την πόρτα και μου λέει "no more time lets finish fast" δεν με άφησε ξεκρέμαστο με είπε ξάπλωσε και μου άρχισε ένα τρελοοοο τσιμπούκι, τελείωσα στο στόμα της όπως και είχε ζητήσει, με καθάρισε με χαμόγελο πάντα μου είπε και τα γνωστά "είσαι πολύ καλός μου άρεσες" έκανε ένα ντουζάκι και βγήκε έξω για τον επόμενο τυχερό μιας και από ότι είδα έχει αρκετή ζήτηση η Άννα μας.

Studio: 7/10 Θα μπορούσε να είναι ποιο συμμαζεμένο.
Κοπέλα: 9/10 Για εμένα η κοπέλα είναι ΟΠΛΟ θα ξανά πάω 100%.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
100€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
StarHero97
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
188
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 misterkauliaris69, Mythical Zoan

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού