Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 125 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 475626
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
σαλονι με χαμογελο, αλλα τιποτα το ιδιαιτερο.
φορουσε ενα μαυρο διχτυωτο και ολοσωμο μινι, με κατι ακυρα μαυρα εξισου πορνοτακουνα.
ενα πιο λεπτεπιλεπτο παπουτσι θα ανεβαζε το λεβελ κατα πολυ... γνωμη μου.
στη βαρδια ηταν μαζι με την αμαντα, η οποια δεν ειναι του γουστου μου.
την ειχα δει (χριστινα) και σε παλιοτερη τσαρκα και δε με ειχε πεισει. το ιδιο πηγε να γινει και τωρα, αλλα ευτυχως, χτυπησε καμπανακι πορνοενστικτου τελευταιας στιγμης και τελικα περασα. ... και περασα ΥΠΕΡΓΑΜΑΤΑ τελικα !!!
εισοδος της κοπελας με χαμογελο και με βρισκει στο ντουζ.
τη διωχνω, της λεω σε 5 ευγενικα και ξαναρχεται.
με πετυχαινει με πετσετα.
σκαει γονατιστη κρεβατι και με περιμενει με τα αναλογα παρελκομενα (τζελ, μαντηλακια, καποτες).
μου ερχεται μια σκεψη για ξεπετα, αλλα εμεινα στο υψος μου και αποφασισα να παιξω επιθετικη μπαλα απο τα αποδυτηρια, μιας και ειδα οτι το'χω απο τις κινησεις σωματος και εκφρασης της.
σκαω διπλα της και μου κανει νοημα να ξαπλωσω. δεν πτοουμαι και ξεκιναω να τη χαϊδευω ολουθε.
δερμα μαλακο και πολυ ωραιο.
στα καπακια της σκαω ενα φιλι στο λαιμο και αμεσως ενα ελαφρυ δαγκωμα στην κλειδα.
σαστισε, ανατριχιασε και εβγαλε μια βαρια ανασα.
αυτο ηταν, το πρασινο φως ειχε αναψει.
αυτή να με φιλάει στο σώμα, να μου έχει πιάσει το καβλι και να το παίζει ελαφρως.
ανεβαινω σιγα σιγα, ερχομαι μουρη με μουρη και της σκαω φιλι στο στομα, το οποιο εγινε γλωσσοφιλο. διστακτικα στην αρχη, αλλα σε λιγο φτασαμε φαρυγγα.
μεσα σε λιγα δευτερολεπτα τα ειχε αφησει ολα πανω στο κρεβατι και ειχαμε γινει ενα, ετσι γονατιστοι οπως ειμασταν ακομα.
τα γλωσσοφιλα παθιασμενα και ασταματητα.
μειναμε ετσι για αρκετα λεπτα και δεν λεγαμε να ξεκολλησουμε, ωστε να προχωρησουμε.
αναγκαστικα σταματησα, γιατι επεσα στα βυζια της για να τα ρουφηξω.
εκει μια ακομα βαρια ανασα ακουστηκε.
τα βυζια της φυσικα και σε νορμαλ μεγεθος για το σωματοτυπο της, αλλα πεσμενα. προσωπικα δε με χαλασε καθολου, μιας και ειμαι λατρης της φυσης.
το γλυκο ειχε δεσει πλεον.
χαμογελα, φιλοφρονησεις, αγκαλιες και φιλια, δινανε και περνανε σε οτι κινηση καναμε.
με τα πολλα ξαπλαρω, μου φοραει προφυλαξη και ξεκιναει το πνευστο.
η πιπα της ειναι αρκετα καλη και ξερει να το δουλευει.
στο φρι σεσιον πιστευω θα δινει ρεστα (το οποιο θα δοκιμασω την επομενη φορα).
εχει ρυθμο, ενταση, διαρκεια και κανει βαθια μπασιματα μεχρι πνιγμου.
ντιπ δε μπορει, αλλα φτανει πολυ κοντα. ασχολειται με ολο τον κορμο και το κεφαλι, αλλα απο @@ δεν περασε δυστυχως. δε με χαλασε, μιας και ηταν σουπερ γενικως.
επαιζε με τον καθρεφτη καθως με πιπωνε και ελεγε κατι στη γλωσσα της, μαλλον ρωσικα.
εγω να χαϊδευω τα απαντα (πλατη, κωλο, ποδια, βυζια, μουνι).
το σωμα της δεν ειναι σφιχτο, πραγμα που δε με χαλασε επισης.
προσωπικα δε ζηταω να ειναι μποντυ μπιλντερ η γυναικα, αλλα θηλυκια.
το ολο κομιουνικεησο στα αγγλικα, λιγα ρωσικα δικα της τα οποια δε ξερω και ελαχιστα ελληνικα.
κοβει και ξανα ερχεται για γλωσσοφιλα.
να μου μιλαει στα ρωσικα και να ειναι μεσα στο χαμογελο. η φατσα της επισης ειναι μια γλυκα.
βαζει λιγο τζελ και ανεβαινει για καου.
εχει συμμετοχη, δινει ρυθμο και ενταση απο μονη της.
δε βαζει πατουσες στο στρωμα, αλλα ειναι μια χαρα η ολη φασουλα.
εννοειται εβαλα και εγω τη δικια μου πινελια και ο ηχος των σωματων μας εγινε πιο δυνατος.
χερι στο λαιμο, λαητ τραβηγμα μαλλιων, ρουφηγμα και πιασιμο βυζιων, χουφτωμα κωλου.
καμια δυσανασχετηση.
οπως ειμαστε σε καου και χωρις να βγω απο μεσα της, σηκωνω την πλατη μου, τη ριχνω λιγο πισω και ερχομαστε αγκαλια στη μεση του κρεβατιου.
σε αυτην τη σταση ξεκιναμε αργο, αισθησιακο και γκομενικο σεξ με ασταματητα φιλια.
μετα απο καποια λεπτα και χωρις να βγω απο μεσα της επισης, τη γυριζω σε μισιον με μια κινηση και συνεχιζουμε στον ιδιο ρυθμο.
χερι σε λαιμο αυτη απο μονη της, το ιδιο και εγω στο δικο της.
φιλια, δαγκωματα, χαϊδεματα, τρομερη συμμετοχη με χαμογελα και συνεχομενες φιλοφρονησεις στα ρωσικα.
δεν καταλαβαινα τιποτα, αλλα η φατσα και τα ματια της τα λεγανε ολα.
μετα μου ειπε τι εννοουσε (ποσο ομορφο με εβλεπε και ποσο της αρεσα απο την αρχη).
γυρισμα σε ντογκυ στην ακρη του κρεβατιου με μενα ορθιο.
βαζει μαξιλαρι απο κατω της και στηνεται οπως πρεπει. λογω υψους κρεβατιου δε βολευτηκα πληρως, αλλα εδωσα πονο.
οι κραυγες-φωνες πλεον ακουγοντουσαν σε ολο το δωματιο, μιας και εδω δεν ειχαμε ενωμενα τα χειλη μας.
οπως ειμαστε σε ντογκυ, πεφτουμε μπρουμυτα χωρις να βγω απο μεσα της ξανα.
και εδω αργο, αισθησιακο και γκομενικο σεξ.
να εχω ξαπλωσει σχεδον πανω της, να την εχω παρει αγκαλια με το ενα χερι (σχεδον κεφαλοκλειδωμα), να εχει γυρισει κεφαλι απο μονη της και να μου ζηταει φιλι.
εννοειται πως δεν χαλασα χατηρι.
σε καποια φαση με το αλλο χερι να της εχω βαλει και δαχτυλα στο στομα και να τα δεχεται χωρις κανενα προβλημα.
τρελο σκηνικο και φοβερη συμμετοχη που δεν περιμενα.
αλλαγη σε μισιον παλι, αλλα στην ακρη του κρεβατιου αυτη τη φορα.
τη στηνω ακριβως στην ακρη για περισσοτερο βαθος στη διεισδυση, αλλα και να εχω περισσοτερο ελεγχο.
βλεπω οτι εχει ενα καταπληκτικο μουνακι κλειστου τυπου.
πεφτω με τα μουτρα για γλειφομουνι για καποια λεπτα, που εδειξε να το απολαμβανει και εννοειται χωρις να με κοψει πουθενα.
σταματαω, κοπαναω το καβλι μου πανω στο μουνακι της και μπαινω χαλαρα.
ξεκιναω να ανεβαζω ρυθμο και το μωρο να εχει σεληνιαστει.
οι εκφρασεις του προσωπου της ολα τα λεφτα.
πεφτω πανω της χωρις να βγω και δωστου παλι γλωσσοφιλα.
κανω καποιες παραλλαγες με τα ποδια της (κατω-πανω) και μετα απο λιγο της σηκωνω τη λεκανη πιο ψηλα, αφηνοντας την να ακουμπαει μονο με την πλατη της.
δινω τρελο πονο, ωσπου δεν αντεξα αλλο και εχυσα εντος καποτιδιου μεχρι τελευταια σταγονα.
επεσα πανω της και καναμε αγκαλιες και φιλια λες και ειμασταν ζευγαρι.
σηκωνομαι για καθαριστικα και τη σηκωνω επισης για ευγενια.
καθαριζομαι, δε λεει να φυγει, καθεται διπλα μου και με περιμενει μπαστακας.
γυρναω και ξανα φιλια ασταματητα.
πρεπει να κατσαμε ακομα ενα 5λεπτο ετσι απλα με φασωμα μεχρι την πορτα.
ακομα και στην πορτα πριν την ανοιξει και φυγει, για κανα 2λεπτο, το συνεχισαμε επιπλεον.
φοβερο δεσιμο που δεν περιμενα και δεν της το ειχα με τιποτα απο το σαλονι.
χαιρετουρες, εναλλαξ ευσημα και εννοειται ανανεωση συναντησης οπως και δηποτε.

για να κλεισω.
1) ο χωρος καλος (εννοειται εχω δει πολυ καλυτερο ασφαλως) με σωστο φωτισμο, παντοφλες και πετσετα σωματος σφραγισμενα.
εχω βαλει καποιες φωτος.
2) η τσατσα δεν ενοχλησε καθολου.
3) η χριστινα αν και δεν της το ειχα ξαναλεω, ηταν μια τεραστια εκπληξη για μενα. φουλ συμμετοχη απο την αρχη, κανενα προβλημα, καμια δυσανασχετηση, κανενα στοπ απο εναλλαγες που καναμε σε στασεις και σε ενταση. απλα καταλαβα οτι ηθελε την σωστη και αναλογη κινηση, για να λυθει και να ακολουθησει.
μπηκε στα στανταρ και απο μενα ειναι ενα τεραστιο ναι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Kristina
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
κηφισου60α
κηφισου60β
κηφισου60γ
papaphilips
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
51.023
Πόντοι:
27.261
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, bourdeliaris82, Johnny Red2 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2024
Πω πω πω μας έφτιαξες.
Respect μου θυμισες τις εν πλω συνευρέσειςου.
review reaction 1 papaphilips
19 Αυγούστου, 2024
Ωραίος φίλε, μαλλον το καυλωσες το μωράκι κ ανταπέδωσε αναλογα
review reaction 1 Hase, papaphilips
19 Αυγούστου, 2024
Πόση ώρα έκατσες στο δωμάτιο;
19 Αυγούστου, 2024
Μα ειναι απ τις καλες επιλογες η χριστινα, κι εγω ειχα περασει αρκετα καλα, ισως οχι με τοση ενταση, αλλα μου αφησε κατι πολυ θετικο.
review reaction 1 papaphilips
19 Αυγούστου, 2024
Για μένα η Χριστίνα ειναι από τις καλύτερες επιλογές που υπάρχουν αυτή τη στιγμή. Πολύ καλός χαρακτήρας, όμορφη και καλόθου ψώνιο.
review reaction 1 papaphilips, Hase
20 Αυγούστου, 2024
@Noizy
συγγνώμη αλλά με τόσο μέλι, ούτε μου πέρασε στο μυαλό ο χρόνος.
20 Αυγούστου, 2024
Πολυ ωραια κριτική και μπράβο της που σε έκανε να περάσεις τόσο καλά καθώς στις μέρες μας τα καλά κορίτσια στα studio λείπουν. Προσωπικά με Χριστίνα η πρώτη μου επαφή πριν ένα χρόνο ήταν τελείως απογοητευτική. Εννοείται της έδωσα δεύτερη ευκαιρία γιατί έβλεπα ότι την αξίζει και από τα σχόλια άλλων συν αγωνιστών εδώ όπως και από κάτι σαλοναρισματα που την πετυχαινα αραιά και που. Δεύτερη συνεύρεση μαζί της καλύτερη από την πρώτη χωρίς ιδιαίτερη συμμετοχή πριν 2-3 μήνες (έχω κάνει και κριτική). Από τότε μια συνεύρεση μαζί της τον Ιουλιο και άλλη μια αρχές Αυγούστου. Οι 2 τελευταίες ήταν αρκετά καλές με φουλ συμμετοχή καθώς έδειχνε να με θυμάται κι όλας (μπορεί να λέει και από μέσα της το επιασα το πελατακι) όπως και να έχει όντως είμαι πελατακι της επειδή περνάω καλά. Τόσο έντονη συμμετοχή δεν έχουμε σαν την δικιά σου αλλά αυτά που θέλω και σε συμμετοχή και σε κουβεντουλα τα λέμε.
ΥΓ. Τον τελευταίο καιρό πετυχαίνω μια τσατσά ξανθιά με καρέ μαλλί με αρκετά καλά ελληνικά φουλ ευγενική.
Υγ2. Αυτό που λέτε κάποιοι ότι η Χριστίνα μιλάει ελληνικά εμένα δεν μου έχει πει ουτε ενα γεια στα ελληνικά. Αγγλικά μιλάμε. Το μόνο ελληνικό που μου έχει πει είναι Λευκορωσία. Την ρώτησα where are you from μου απάντησε στα ελληνικά Λευκορωσία. Τίποτα άλλο.
Μπράβο και πάλι που περασες καλά!!!!
review reaction 1 papaphilips
20 Αυγούστου, 2024
@Mike21k
το όλο θέμα είναι να δίνει και η κοπέλα. όταν συμβαίνει αυτό, όχι πάντα εννοείται και για ευνόητους λόγους, η συνεύρεση πάει σε άλλο επίπεδο απλά.
Καπέλο
20 Αυγούστου, 2024
πολύ Δυνατός, ξαναλέω!!! ευχαριστούμε!
review reaction 1 papaphilips
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9