Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 72 10
Sex Studio 199035
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Εβελίνα είναι Ρουμάνα ηλικίας 35-40, με μακρύ ίσο καστανόξανθο μαλλί πιασμένο σε πλαινή ουρά, ύψους κάτι λιγότερο από 1.65
Την είχα πετύχει πριν ένα μήνα περίπου σε προηγούμενη επίσκεψη, όμως μια και στο απέναντι (Studio 4) υπήρχε εναλλακτικότερη φάση δεν τη φορμάρισα - δεν δίνει κώλο ειδάλλως θα της τον Κατσικογάμης έχωνα στην κωλάρα και η γενική της βαθμολογία θα ήταν παραπάνω.
Αν και δεν έχει κυτταρίτιδες σε κωλαρομπουτάρα (τσουπωτή γυναίκα) τα πεσμένα φυσικά βυζιά της (3-3.5αρια) μαζί με την κοιλιά (λες κι είναι έγκυος στον 4ο μήνα - ραγάδες όμως όχι ούτε τομές καισαρικής όσο μπόρεσα να προσέξω) χαλάνε γενικά το σώμα που το βαθμολογώ τάληρο 5 ώστε να υπάρχει και μια σύγκριση με νεώτερες και ομορφότερες κοπέλες (Σκάρλετ, Μισέλ). Συν τοις άλλοις, έχει ένα μεγάλο τατού στο αριστερό της χέρι από τον ώμο μέχρι τον αγκώνα, ενώ στα καπούλια (προς κόκκυγα) έχει ένα μικρό που δένει όμως ωραία εκεί.
Το δε μουνί της είναι χαίρε βάθος αμέτρητον Money Mouth μεγάλο με χειλάρες προς τα έξω, εμφανώς ανοικτό που χωράει γαιδάρου μέσα. Αν λάβετε υπ' όψιν ότι η επίσης Ρουμάνα Σόνια (10η κριτική) είναι ογκοδέστερη και ψηλότερη με ένα μουνάκι αφράτο σα φραντζόλα και στενό σχετικά, ε δεν είμαι αυστηρός στο τάληρο που έδωσα. Κουλ
Δεν κάνει ακάπ πίπα, γλύψιμο @@ριών προφανώς και όχι. Καπνίστρια (μύριζε λίγο αλλά μασούσε τσίχλα για να σπάσει) μολαταύτα δεν έδωσε ένα τυπικό φιλί στην είσοδο της στο δωμάτιο (ζήτησα κι αρνήθηκε). Money Mouth
Ομιλεί πολύ καλά ελληνικά (λογικά θα είναι χρόνια εδώ) και το μακιγιάρισμα της είναι ΟΚ χωρίς περιττά βαψίματα.
Η πράξη κράτησε 14 λεπτά χρονομετρημένα με εξωτερική διέγερση σε προστάτη και περίνεο. Της έδειξα ένα βίντεο από τσοντάδικο για να κάνει ακριβώς αυτό - εξυπακούεται ότι δεν κάνει γλυφοκωλάδα!! Φιλί
Ακολούθως ξάπλωσα, έβαλε καπότα κι άρχισε μια τυπική πίπα με καλούτσικο βάθος.

- Έλα νοσοκόμα μου, γλύψε με να καυλώσει ο πούτσος...
- Χαχαχαχα...
- Έτσι νοσοκόμα μου, εσείς να μου τα φάτε τα λεφτά, μακρυά οι γιατροί...

Η διέγερση με την πίπα πρέπει να κράτησε γύρω στα 6 λεπτά. Για να απολαμβάνω την κοιτούσα στον πλαινό καθρέφτη και ήταν λες και βλέπεις πραγματική τσόντα.

- Στήσου τώρα να σε Ασάλιωτα γαμήσω (ο τίτλος της κριτικής)

Η επιλογής στάση ήταν στα 4, όπου μεν το πηγάδι της ήταν καταχωνιασμένο (κλέβει αρκετά). Έτσι μπήκα λίγος μέσα και χαμένος ο ντούντος εντελώς δεν ευχαριστήθηκε νινί. Για να μην είμαι ξανά αυστηρός θα της δώσω οριακά 6 σε συμμετοχή και ξανά τάληρο για σχέση αξίας κόστους.
Έκανα μερικές ταλαντώσεις (δεν κουνήθηκε) και μετά από λίγο της είπα να μου ξαναπάρει πίπα ώστε να τελειώσω.
Ο χώρος περιποιημένος, δροσερότατος με κλιματισμό στην αναμονή και στα δωμάτια, ας βάλω κι ένα 10ρικο μαζί με 9 στην αλλοδαπή τσα2 ώστε να ανέβει κάπως κι ο μέσος όρος της κριτικής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
IMG_20240725_134937
Ντουνταράς
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαρ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
4.464
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, giorgiodelafuentes2, Καταχθόνιος εκδικητής και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2024
,με άλλα λόγια φόλα
review reaction 1 Ντουνταράς
26 Ιουλίου, 2024
κλασσικη ξεπετοκατάσταση που επικρατεί στα επαρχιακά μαγαζιά
review reaction 1 Ντουνταράς
26 Ιουλίου, 2024
Τυπικές υπηρεσίες Μεταξιού σε πενταπλάσιο κόστος. Το μόνο που σώζει την κατάσταση είναι η καθαριότητα με τις ανέσεις του χώρου και η ευγένεια της κοπέλας.
Το έγραψα και στο αντίστοιχο νήμα, καλό είναι να πάρει σύνταξη.
review reaction 1 Καταχθόνιος εκδικητής
27 Ιουλίου, 2024
τα εγραψα κ γω στα επαρχιακα θρεντ στα παιδια οτι τζαμπα παπα πληρωνουνε κ αντι να συμφωνησουν, βγηκαν κατι μαλακες κ λεγανε περι μεταναστων στην Αθηνα κ σαπιες πουτανες στο Μεταξι...αλα ντι αλλων
review reaction 4 Ντουνταράς
27 Ιουλίου, 2024
Στο Μετάξι (πριν 9 χρόνια μετακόμισα επαρχία) είχα πάει 3-4 φορές λόγω αν€χειας, γενικά στη Φυλής πήγαινα. Σε στούντιο δεν περίσσευε ούτε πενηνταράκι.
Πάντως είναι μαλακία τους αυτό που αναφέρεις ότι σου έγινε, ουδέποτε υποστηρίζω το μονοπώλιο της επαρχίας και σε γενικές γραμμές έρχεται 2η και 3η εθνική στα μαγαζιά (πλην ελαχίστων αναλαμπών).
Το μείον με εμάς είναι η μετακίνηση και φυσικά η απόσταση, ακόμα και οι μεσσήνιοι θα χρειαστεί να κάνουμε 500χλμ πήγαινε έλα, κι άσχετα με το κόστος κάποιοι έχουν υποχρεώσεις είτε λέγονται οικογένειες είτε δουλειές, δηλαδή θα κάνουμε ταξίδι αστραπή για να γαμήσουμε μία άντε δύο φορές;
Για να πας λοιπόν Αθήνα θα πρέπει να κάτσεις τουλάχιστον 2 μέρες και σε εμένα προσωπικά που μπαίνοντας σε τέτοια διαδικασία με τόσα έξοδα, βάλε 3 τουλάχιστον call girls, hotel, βενζίνες, διόδια θα ξεπεράσει τα 500€ στο χαλαρό...
Γιατί αν είναι ρε αδερφέ να έλθω Αθήνα για να πάμε τσάρκες στη Φυλής, ε άστο πετάγομαι στα μπουρδέλα στην Αμαλιάδα (2.5 ώρες δρόμο μετά επιστροφής) ρίχνω 3 γαμίσια (όπως κι αν είναι) και δρόμο (το έχω κάνει κι αυτό κυρίως τα πρώτα χρόνια της μετεγκατάστασης).
Αλλά όταν περνάς και μια ηλικία, θες την άνεσή σου, να κάνεις το μπανάκι, το καθαρότερο σεντόνι, λίγο πάρλα, που αυτό κοστίζει...
Με άλλα λόγια δύσκολοι οι καιροί για "πρίγκηπες" στην επαρχία. Εμένα αν κάποια ανεξάρτητη αποφάσιζε να έλθει έστω 1 ημέρα την ελαιοκομική περίοδο (που πέφτει και χρήμα παραπάνω στην περιοχή) θα την τιμούσα και με το παραπάνω.
Είχα κάνει και παλιότερα κρούση επ' αυτού αλλά στράβωσε στο μετά (της έδινα 500 για δύο ώρες), κάτσε να μπουν τα Χριστούγεννα και βλέπουμε...
Εκτός κι αν έρθω στον Κηφισό για εξαργύρωση καμμιάς επιταγής του ΟΠΑΠ, οπότε αναγκαστικά θα τιμήσω και κάμποσα κορίτσια Αγγελούδι
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5