Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 93 10
Sex Studio 171573
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αρκετο καιρο αποχης ..ειπα κατι να κανω....ειχα δει και κανα-δυο κριτικες..ειπα να την επιλεξω. Συμπαθητικη κοπελα ευγενεστατη πεντακαθαρη! Φιλια κλπ..δε μου εδωσε..ειχε ομως μια θετικη αυρα που στην εβγαζε..ψηλη σχετικα ωραια οπισθια λεπτη μικρο φυσικο βυζακι, μαλακο δερμα λειο. Ξεκινησε ελευθερο στοματικο..με παρακαλεσε να μη τελειωσω ετσι και φυσικα την καθησυχασα πως δεν ειχα και τετοιο σκοπο..Παντα να σεβομαστε τα ορια που η καθε κοπελα βαζει στη δουλεια αυτη με τον καθε αγνωστο αντρα, γνωμη μου..Μετα η κοπελα ξεθαρρεψε και μου εκανε καταπληκτικη πιπα...και το ευχαριστηθηκα δεοντως!! Ακολουθησε μια σταση με αυτην απο πανω με πολυ καλη συμμετοχη..λοιπον την κοπελα τη ξαναεπισκεπτηκα αργοτερα μετα απο καποιες ωρες..να συνεχισω..ειχαν μεινει ορεξεις! Ηθελα να κανω κι αλλα μαζι της! Χαρηκε που με ειδε, επεσαν και καποια διακριτικα γλυψιματακια στο σωμα μου, στηθος κορμο κοιλιακους, μετα πιπα ανευ πολυ καλη, πισωκολλητο, ιεραποστολικη σταση με καποιες παραλλαγες, και τελειωμα. Της εκανα κι ενα μασαζακι μετα εγω με το οποιο χαλαρωσε...Νομιζω πως το ειχε αναγκη και της αρεσε. Συνοψιζοντας :μια συμπαθητικη περιπτωση που αν φερθεις ομορφα να λαβεις και την αναλογη ομορφη συμμετοχη( δε προτεινεται ομως για οσους ζητουν εντονα-pse κλπ..)σιγουρα θα την επιλεξω ξανα γιατι μαζι της απολαυσα κατι ομορφο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2024
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
100€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
2.939
Πόντοι:
2.546
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, Christian Kenway, Johnny Red2 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού