Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 213 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 475711
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
παρελαση απο: 1) κιαρα, 2) νινα και 3) μαντινα.
η κιαρα με το που βγηκε χαμογελαστη, με καρφωσε με βλεμμα πολλα υποσχομενο.
η νινα βγηκε χαμογελαστη και αυτη, αλλα δε μου εκανε καθολου σωματικως.
βασικα πηγαινα για μαντινα, αλλα με το που βγηκε και ειχε ενα ξενερωτο υφος, συν του οτι δεν μου γεμισε και το ματι, κατεληξα στην κιαρα.
αν και δεν ειμαι λατρης της σιλικονης... τελικα υπεκυψα στο βλεμα της, συν του οτι βαριομουν επιπλεον βολτα.
(πηγα σε ολα τα βριλησσου και δε μου εκανε τιποτα, επισης κασσανδρας που ειδα φωτος στο πορταλ)
μετριου προς ψηλου αναστηματος, μελαχρινη με μαλλια (καπως ατημελητα) μεχρι μεση, φουλ πσολαριουμ παν-κατ (μεχρι και τα νυχια), καλη σκυλε φατσα αλλα με φουσκωμενα χειλια (δυστυχως), ακυρες σιλικονες στα βυζια (δυστυχως παλι), αδυνατο μοντελε και γυμνασμενο κορμι, ωραιο κωλαρακι (αν και θελει λιγο δουλεμα για να ισοσταθμισει με το πανω ενισχυμενο συστημα) και οκ ποδια επισης.
οι προμοφωτος της στο πορταλ ειναι αντιπροσωπευτικες.
πονταρα στο βλεμμα λοιπον και οχι στην εικονα.
εισοδος της κοπελας και με βρισκει με την πετσετα, μολις ειχα τελειωσει το φρεσκαρισμα.
χαμογελα, κοιταγμα στα ματια μεταξυ μας και τα σημαδια εδειξαν οτι με γουσταρε και αυτη... αν δεν ηταν θεατρακι (που δε με χαλασε αν ηταν).
ευγενικη και ομιλητικη τοσο οσο επισης.
με ρωτησε απο που ειμαι, ειπα αθηνα και μου ειπε οτι ειναι μιξη απο κρητη και απο ισπανια. ελληνικα μιλαει μια χαρα και ενα αξαν λατινικον προσεξα επισης. κατι με ζωδια με ρωτησε επισης, που και εκει δεν το κατεχω. προσωπικα δε ρωταω τετοια πραγματα μιας και δεν εχω αναλογα κολληματα.
αραζουμε κρεβατι γονατιστοι και ξεκιναμε ενα μπαλαμουτακι ωραιο και απο το πουθενα.
αγκαλιτσες, χαϊδολογηματα και φιλια στο στομα με το καλημερα σχεδον.
ειδα ανταποκριση και το συνεχισαμε πιο εντονα και χωρις προβλημα.
χουφτωμα σε κωλο και βυζια (οπου καταλαβα οτι ειναι σκληρα) οπως και γλειψιμο στις ρωγες της για να τη φτιαξω λιγο.
ξαπλα για πιπα (μου εκανε και κοπλιμαν για το πουλι μου) και μου φερνει απο μονη την κωλαρα της μεσα στη μαπα μου για 69.
με ρωτησε, αν και δεν το περιμενα.
απο οσο ξερω αυτα στο 50αρικο, δεν παιζουν οπως εχω δει και σε αλλες κριτικες, αλλα και απο αρχικη ανακοινωση προγραμματος.
δε με χαλασε καθολου btw.
η πιπα της καλη και με μενος, ασταματητη και αρκετα βαθια μεχρι ριζα (ντιπ). δυστυχως δεν ειχα εικονα, μιας και μου ειχε ξαπλωσει ολη πανω μου. ειχαμε γινει ενα.
ξεκινησαμε με καλα σημαδια.
πηγα για γλειφομουνι αφου μου το εφερε στο πιατο απο μονη της, αλλα δυστυχως μυρισα καποιες οσμες ιδρωτα και το αφησα.
εμεινα στο να τη χαϊδευω οπου μπορουσα-εφτανα και να δαχτυλιαζω ελαφρως το ηδη μουσκεμενο μουνακι της.
μετα απο καποια λεπτα λυσσασμενης πιπας, γυριζει στην κανονικη θεση οπου μειναμε καποια λεπτα ακομα ετσι μιας και το εχει.
πρωτη σταση σε καου, βαζει τζελ και ξεκιναει ηδη το κοπανημα απο μονη της.
ο ηχος απο την ενωση των σωματων μας να ακουγεται σε ολο το δωματιο και να αναλαμβανω και εγω λιγο τα ηνια, πιανοντας την απο τα καπουλια. τρομερη ποικιλια δεν υπηρχε, αλλα γενικως το εχει απο μονη της και γουσταρει εντασεις.
οι πρωτες κραυγες και φωνες ειχαν ξεκινησει ηδη.
καποιες ατακες, δηθεν καβλωτικες-αρκετα θεατραλε για μενα, επισης αρχισαν να ηχουν.
"ετσι καβλα μου", "γαμησε με γαμια μου" κλπ κλπ τα γνωστα ακυρα σιρινιστικα που ξερουμε.
αλλαγη σε ντογκυ με μενα ορθιο και εκει καταλαβαινω οτι το κρεβατι ειναι πολυ χαμηλο, πραγμα που δε με βολευει καθολου, μιας και ειμαι 2μετρα.
με τα πολλα βρισκω την αναλογη κλιση και ξεκιναω κοπανημα απο την αρχη σχεδον.
η γκομενα δε μασαει και αναζητει πονο, οπου και εγινε οσο μπορουσα λογω λειψων προπς (κρεβατι).
εντελως δε μπορουσα να το βρω ομως λογω υψους.
φοβερη εικονα στο μπασιμο και βγαλσιμο της ψωλης και να ακους τον αναλογο καβλωτικο ηχο.
χερι πισω υποτακτικα, λιγες σφαλιαριτσες στο κωλαρακι της, ξανα και εδω οι αναλογες ατακες συν κραυγες.
χαϊδεματα σε κωλο, πλατη και ποδια, οπου εντοπισα καποια ελαφρως αξυριστα σημεια.
αλλαγη σε μισιον.
ποδια κατω, ποδια σε ωμους, μπασιμο μεχρι τεζα πατωμα και πονο με αναλογα παρελκομενα οπως και πριν.
εδω ειχαμε και πιασιμο λαιμου επισης, οπως και καποια φιλια.
μετα απο καποια λεπτα εντονου αγωνα, τελειωμα εντος καποτιδιου με αυτη να με εχει τυλιξει με τα ποδια της και να ειμαστε αγκαλιασμενοι σα ζευγαρι.
ωραια ρομαντικη φασουλα, που δεν περιμενα επισης.
αραζουμε λιγο ακομα ετσι και ψιλοαερολογουμε μεχρι που σηκωθηκαμε για τα καθαριστικα.
χαιρετισμους, ευχαριστιες εναλλαξ, φιλια παλι και ανανεωση ραντεβου.
τελειωμα με καφτο μπανακι και επιστροφη σπιτι για νανι.

για να κλεισω.
1) ο χωρος αρκετα καλος και ευρυχωρος, αλλα με κοντο κρεβατι που δε βολευει ψηλα ατομα. εχω βαλει καποιες φωτος.
επισης δεν υπηρχαν παντοφλες, παρα μονο μια πετσετα σωματος και οχι προσωπου, ευτυχως.
2) η τσατσα δεν ενοχλησε.
3) η κιαρα ειναι καθαρα για τυπους που γουσταρουν τσοντοκαταστασεις με σιλικονες, πλαστικουρες αλλα και για πολυ πονο. για χαλαροτητες δε ξερω, αλλα φανταζομαι οτι δε θα εχει θεμα, αν και καταλαβα οτι σε παρασερνει στο στυλ που θελει αυτη με τον τροπο της. επισης μου εδωσε να καταλαβω οτι κερδιζεις καποια εξτρα ποηντς, αν σε γουσταρει και εκεινη.
απο μενα ειναι ισως προς ναι, αλλα επειδη δεν ειμαι φαν της πλαστικουρας γενικως (εκει εχασε ποντους εμφανισης), την κραταω σαν 2η επιλογη καθαρα λογω καλης αποδοσης (εκει εχασε επισης ποντους γιατι δεν ειναι ελις).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κιάρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
κηφισου30δ
κηφισου30α
κηφισου30β
papaphilips
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
121
Likes:
50.481
Πόντοι:
21.661
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black crow, maradona7, Johnny Red2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2024
ξεχασα να γραψω οτι ειναι φουλ στα τατουαζ, τα οποια δε φαινονται στις προμοφωτος.
review reaction 1 maradona7, Johnny Red2
15 Ιουλίου, 2024
Bro είναι αλβανίδα Χαχαχα!
review reaction 1 papaphilips
15 Ιουλίου, 2024
Μίξη από Κρήτη και Ισπανία ??????? . Που τα βρίσκουν αυτά τα παραμύθια . Βουλγαρία η Αλβανία σίγουρα .
review reaction 1 papaphilips
16 Ιουλίου, 2024
@Christian Kenway & @koursaros66
δεν αντιλεγω γιατι οπως γραφω δε με ενδιαφερουν αυτα, αλλα αυτο μου ειπε και αυτο εγραψα απλα.
review reaction 1 Christian Kenway
16 Ιουλίου, 2024
το πρόβλημα δεν είναι αν είναι Αλβανίδα ή Βουλγάρα ή Χιλιανή. Το πρόβλημα είναι ότι η κοπέλα είναι παλτό Λύπη
16 Ιουλίου, 2024
@Johnstef
σορρυ, αλλά μόνο παλτό δεν ήταν σε μενα.
18 Ιουλίου, 2024
Για μενα παντελως αδιαφορες περιπτωσεις και οι τρεις τους, ουτε δωρεαν να μου τις βαλεις..θα πληρωνα να παω αλλου
review reaction 1 Johnstef
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7