Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 99 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 294108
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
και μια κριτικη για την ΛΙλυ γιατι νομιζω οτι το αξιζει!!!!!....βασικα απορω πως η Λιλυ ειναι σε στουντιο(χροοοοοονια) και δεν ειναι μονη της(εκτος και αν ο οικος ειναι δικος της)...την Λιλυ πιστευω την ξερουμε αν οχι ολοι οι ποιο πολλοι εδω....ειναι ενας κοριτσαρος !!!...μολις εχω βγει απο το ντουζ και με καλωσοριζει και μια τρομερη ποζα δειχνοντας μου τα βυζια της(πλαστικα αλλα παααρα πολυ ωραια)...τα κοριτσια μου οπως τα λεει!!!...μετα γονατιζει και αρχιζει μια πιπαρα(ανευ καποτας) απορω πως δεν επαθα εγκεφαλικο!!!!...μετα ξαπλωνει ανασκελα και που ζηταει την πουτσα μου μεσα στα βυζια της να της γαμαω τα βυζια και αυτη ανα μου παιρνει πιπα ταυτοχρονα!!!!!!!....για να μην την χυσω στα μουτρα την βαζω στα 4 οπου εκει πια το εγκεφαλικο μου χτυπησε την πορτα!!!! αυτο εγινε πριν κανα 3μηνο...λογικα εκει θα ειναι ακομα!!!!!!...νομιζω οτι η Λιλυ στα στουντιο ειναι σιγουρα μεσα στις 2-3 τοπ επιλογες!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λίλυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
80€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
4.789
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, Ντουνταράς, giorgiodelafuentes2 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού