Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
3.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Το μαγαζι λεγεται Devils girls το παλιο εφοσπιτο για οσους ξερουν.Οταν διαβαζα μια κριτικη απο συναγωνιστη στην μπουρδελοκατασταση θεσσαλονικης για την εν λογω τυπισσα
οτι κανει βαθυ τσιμπουκι με καταποση,ηταν οι μαγικες λεξεις που με εκαναν την επομενη νυχτα να την επισκεφθω.Πραγματι οπως διαπυστωσα η τυπισσα οντως ηταν δυνατη σε αυτον τον τομεα.Διαφορες στασεις να τις γαμαω το στομα μεχρι τις αμυγδαλες τις και με παθος και δυναμη επι 2 απο αυτο της καρινας με αποκορυφωμα αυτη ανασκελα στο κρεββατι,εγω απο πανω να ειναι ο πουτσος τερμα μεσα στο στομα της και να χυνω και να τα καταπινει.Κρατησε περιπου 20λεπτα αυτη η τσιμπουκοδρομια που βγηκα με τρεμμαμενα ποδια αλλα σουπερ γαου διαθεση οτι εμφανιστηκε καλυτερο τσιμουκι απο την καρινα.Μετα 3 νυχτες πηγα για την δευτερη φορα που και παλι ηταν το ιδιο αγριο τσιμπουκωμα,που αυτην την φορα ηθελα να γαμησω.Ετσι ορθιος εγω, στα τεσσερα αυτη τις το καρφωνω στο μουνι,βαζοντας δακτυλο στον κωλο και κανοντας μια κινηση να το βαλω κολο,ειδα οτι με βοηθησε με το χερι της να το βαλω.Εκει πια ημουν σουπερ ενθουσιασμενος που βρεθηκε φιλοτιμο κοριτσι οπως η εμα απο παλια στην μαζαρακη για οσους ξερουν και για κανα δεκαπενταλεπτο επεσε αγριο κολοξεσκισμα και μετα εβγαλα καποτα,της το εχωσα στο στομα και εχυσα και τα καταπιε παλι.Μετα απο τρια βραδια ξαναπαω και με ειπε η τσατσα οτι γυρισε πρωι.Εκει καταλαβα οτι η κατσταση δεν θα ειναι η ιδια οπως το βραδι και το πορνοενστικτο μου δεν εκανε λαθος.Ετσι μπαινοντας στον ενλογω οικο η τσατσα με λεει ινγριντ λεω περναω και με δινει καρτες του οικου να διαφημισω το μαγαζι.Δεν παιχτηκε γαμησι γιατι η απαγοητευση μου ηταν μεγαλη.Καμμια σχεση στο τσιμπουκι οπως τις προηγουμενες φορες.Ουτε βαθια ουτε δυνατα,τα χερια μου που πιαναν το κεφαλι της να την πιεσω να τον παρει ολο,αντιδρουσε και καθε δυο τρεις κατεβασιες το κεφαλι της, εφευγε και πηγαινε στον νιπτηρα να φτυσει,καμμια σταση αλλη δεν δεχοταν να τις γαμησω το στομα παρα αυτη που ημουν ξαπλωμενος ανασκελα στο κρεββατι και αυτη κατω χαμηλα να με τσιμπουκωννει απο πανω.Οταν ηρθε η ωρα να χυσω και να πιεσω το κεφαλι της να τον παρει ολο,την ωρα που εχυνα με κανει λαβη να απομακρυνει τα χερια μου και σηκωνεται να παει στο νιπτηρα την ωρα που εχυνα με αποτελεσμα τα υπολοιπα χυσια να πεταχτουν πανω μου και στο κρεββατι.Ημουν εντελως οργιζμενος με αυτην την εξελιξη δεν ειπα τπτ,αυτη καταλαβε οτι δεν πηγε καλα η φαση για μενα και εφυγε σχεδον αμεσως.Βγαινοντας απο το δωματιο η τσατσα τουμπεκιασμενη γιατι μαλλον καταλαβε την αποτυχημενη συνεδρια και γω φωναζοντας την ειπα πετωντας τις καρτες σαν τραπουλοχαρτα στο τραπεζακι,να βαλει τις καρτες στον κολο της γκομενας που παρεπιπτωντος εμφανισιακα δεν φτουραει μια.Φατσα εντελως αδιφορη που δεν θα την κοιταζες εξω με τπτ,βυζι πλακα ανυπαρκτο και κολο πλακα ανυπαρκτο,δεν εβγαζε τα εσωρουχα σε ολες τις συνεδριες που πηγα,αλλα που στο τελος ανταποκρινεται αυτο που εγραψα ως τιτλος.Αυτα υγειενετε και γαματε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ίνγκριντ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
doggifuck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
468
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Yatoputso

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού