Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 62 10
Sex Studio 223015
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Φαντάζομαι την ξέρετε την Σάννυ. Μελαχρινή τσόντα, με πορνοτατού στη μέση, κορμί θανατηφόρο, κωλάρα αεροδορμική, μπούταρες όνειρο, φάτσα-μάπα.
Τί να πω... την είχα καιρό στο wishlist, μιλάμε τέτοιο αροπλανική μπουταροκωλάρα στα 4 είναι η αδυναμία μου. Πλήρωσα το απλό πρόγραμμα, περίμενα κανα 40λεπτο γιατί είχε δωμάτιο (ένα μου είπε η υπηρεσία). Μπαίνει μέσα, τί ζώδιο είσαι πως σε λένε και άρχισε να γδείνεται, εγώ όρμησα σε χουφτώματα και πιασίματα κι μου άρχισε κάτι χαλάρωσε και μου χαλάς την σειρά, υπομονή κλπ
Αερόπιπα, όλα μηχανικά. Να μην τα πολυλογώ καθώς έτσι και αλλιώς μόνο αυτό σκεφτόμουν, το doggystyle. Της είπα να στηθεί λίγο στα τέσσερα να την βλέπω καθρέφτη να φτιαχτώ, κάνει ένα στήσιμο μούρλια όπου σε δευτερόλεπτα από εκεί που ήμουν 80% στύση πήγα στα 180%. Εεε αυτό ήταν ένα 5-λεπτο ντάπα ντούπα στα τέσσερα και τέλος. Το ευχαριστήθηκα αυτό το 5λεπτο πισωκολλητό με αυτή την κωλάρα? Ναι! Θα ξαναπάω? Ούτε απ'εξω.!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 25, 2024
Όνομα κοπέλας
Σάννυ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
1.778
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pa Luki Luk, maradona7, giorgiodelafuentes2 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2024
παίχτη πόσο στέκουν οι φωτός που έχει τώρα στο πόρταλ?
την είχα δει πριν πολυυύ καιρό και ήταν τρελή μπαζολα, αλλά αν έχει αδυνατίσει και για το κλασσικό παλμαρε των πορνοστάρ από τα σπαρ, θα ήθελα να της ρίξω έναν για το θεαθηναι της υπόθεσης.
review reaction 1 Spectro7
13 Ιουνίου, 2024
@papaphilips είναι πολυ κοντά οι φωτο ωστόσο σου προτεινω να τα δωσεις αλλου τα λεφτα.
review reaction 1 papaphilips
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2