Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 324 10
Sex Studio 497106
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
σκαει σαλονι γυμνη και γρηγορα μπαινει ξανα μεσα. παθαινω ενα ψιλοσοκ, γιατι νομιζα οτι ειδα την μαλβινα και ειμαι ετοιμος για μπουλο.
στα καπακια βγαινει η ιδια τσατσα που ηταν και με μαλβινα και μου ξεκιναει το παραμυθι.
την κοβω γιατι της ειπα οτι το ξερω και της ζητησα να ξαναβγει η κοπελα για να την ξαναδω.
ξαναβγαινει αυτην τη φορα με μαγιο η' εσωρουχα κατι τετοιο.
εχω μεινει λιγο. Σπασίκλας
ειναι ιδια κοψια η μαλβινα και ανετα την κανω για αδερφη της, γι'αυτο και ο τιτλος.
να φανταστειτε ρωτησα την τσατσα πως τη λενε την κοπελα, για να το ακουσω μην κανω κανα λαθος. Χαχαχα!
αφου ακουω πωλινα, λεω θα περασω. Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!

σαν εμφανιση οπως ειπα ειναι σχεδον ιδια φαση με μαλβινα, απλα εχει πιο πολυ βυζι (φυσικο) και ελαφρως λιγο πιο μπαμπατσικο σωματακι. κατα τα αλλα, σχεδον ιδια κοψια.

εισοδος στο δωματιο και με πετυχαινει με την πετσετα προσωπου και τη μπουτσα εξω μιας και μολις ειχα τελειωσει το ντουζακι μου.
αραζουμε κρεβατι και ξεκιναμε ενα κατι σαν χαϊδεματακι.
βασικα ολο το παιχνιδι των προκατ (ας πουμε), το εκανα εγω και αυτη απλα καθοταν-περιμενε.
εγλειψα βυζια, χουφτωσα κωλαρακι, χαϊδεματα ολουθε... τα κλασσικα γνωστα.

ξαπλαρω για πιπα, οπου εκει με ξεκιναει σε ενα τριψιμο της ψωλης αναμεσα στα βυζια της, για να καβλωσω υποτιθεται.
ας το πουμε και αυτο ενα λαητ ισπανικο.
καπου εκει, χτυπαγα το καβλι μου στα βυζια της και ετριβα το πουτσοκεφαλο στις ρωγες της για εξτρα ποικιλια.
ερχεται μια μετρια προς καλη στυση και μου φοραει την προφυλαξη.
η πιπα της ειναι καλη, αλλα οχι τιποτα το ιδιαιτερο ως προς την καβλα και την ηδονικοτητα.
κανει βαθια μπασιματα ναι μεν, αλλα μεχρι ριζα δε φτανει δε.
δεν κολλαω αποκλειστικα ομως σε αυτο, απλα δεν υπηρχε αυτη η μεταδοση καβλας... ας πουμε παλι.
βλεπε ελις, καταλεγια η' ναταλυ απο φωκαιας 27 σκαλακια κλπ
εγω να χουφτωνω τα απαντα. απο βυζια, κωλο, πλατη, χερια και μουνι, χωρις κανενα προβλημα.

ανεβαινει για καου και την αφηνω να δω τι κανει.
ξεκιναει χαλαρα και ανεβαζει ρυθμο, αλλα χωρις παλι κατι το ιδιαιτερο.
εβαλα και εγω το λιθαρακι μου και ξεκινησαν να ακουγονται οι γνωστοι ηχοι της επαφης των σωματων μας.
με κοβει και μου λεει να αναλαβω εγω.

στησιμο στην ακρη του κρεβατιου με μενα ορθιο για ντογκυ κλασσικα.
στησιμο καλο και η θεα ωραια, αλλα στα πολυ μεγαλα ζορια να βλεπω και λιγο προσπαθεια για ψιλοκλεψιμο.
να σφιγγει σεντονια, αλλα στο μπαζοβγαλσιμο με εκοψε και μου ειπε οτι ποναει λογω αερα.
νο προμπλεμ, μαζι σου.
στα υπολοιπα της εναλλαγης οκ.

τελευταια σταση σε μισιον και εκει πλεον να βγαζει και γνωστα καβλωτικα επιφωνηματα του στυλ "ετσι γαμια μου, γαμησε με ετσι δυνατα" κλπ
ψιλοφεηκ μου φανηκαν, αλλα οκ εδινα λιγο πονο.
καπου εκει μεσα σε ολο αυτο και απο το πουθενα, ξαφνικα ξεκινησε να παιζει μουσικη σε μεγαλη ενταση, ενω πριν δεν ειχε καθολου απο οσο θυμαμαι η' αν ειχε, ηταν παρα πολυ χαμηλα.
σημα οτι τελειωσε ο χρονος προφανως και επρεπε να τελειωνω, οπου και εγινε επιτυχως μετα απο λιγα λεπτα εντος καποτιδιου.

στραγγιγμα κανονικα χωρις κανενα προβλημα, σηκωμα, σκουπισμα, χαιρετισμους εναλλαξ, ευχαριστιες, λιγο προσωπικο σοσιαλ στο τελος επισης και μπαη μπαη.
εισοδος στη ντουζαρα για καφτο μπανακι χαλαρωσης και αντε γεια.

για να κλεισω.
1) ο χωρος ηταν ο ιδιος ακριβως που μπηκα και με μαλβινα, το δωματιο 2, αρα δε χρειαζεται εξτρα μελανι.
2) η τσατσα εδω μου εκανε τσαλιμακια με την ενταση, επομενως εχασε ποντο.
3) η πωλινα οπως ξαναειπα ειναι ιδια κοψια με μαλβινα. τα θετικα της ειναι οτι εχει μεγαλυτερα βυζια φυσικα και στο σερβις δεν ειναι μουφα, οπως μου εκατσε η μαλβινα. παρολα αυτα, δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο και ουτε για επαναληψη καν.
προς αδιαφορα και αγευστα θα ελεγα η ολη φασουλακαι δε μου εβγαλε να κανω καν κινηση για φιλι ας πουμε η' κατι πιο κινκυ.
να τραβηκω κανα μαλλι η' να πιασω λαιμο.
οταν εχεις παει με τσοντα ελις, τρελομουνο καταλεγια και εχεις περασει υπερσουπερ, αυτο σου φαινεται ορεκτικο.
ακομα και με ερι περασα καλυτερα.
αρα απο μενα ειναι οχι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
papaphilips
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
121
Likes:
50.481
Πόντοι:
21.661
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Tsoupakampras, giorgiodelafuentes2, STAVROS6969 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2024
εντάξει, τουλάχιστον είσαι τυχερός που την πέτυχες σε στιγμή που δεν είχε "πρόγραμμα μιας ώρας" Χεχε!
23 Αυγούστου, 2024
για κατσε να δουμε τωρα που γυρισε με το "προγραμμα της μιας ωρας" που λες, γιατι προβλεπω γελιο και φιδια Αγγελούδι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2