Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 235 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
οτι και να πω γι'αυτην την σουπερσεξυ αλογοπουταναρα θα ειναι λιγο.
και μονο που τη βλεπεις να κανει πασαρελα, εχεις καβλωσει και σκεφτεσαι τι υπερμουνι θα γαμησεις με 50 ευρα.

ηλικιακα γυρω στα 35.
εμφανιση απλα απαιχτη και μιλαμε για καθαροαιμο αλογο.
φατσα μιξη ομορφη-τσοντε με λιιιγο μεγαλουτσικη μυτη, η οποια της παει ομως και εμενα μου κανει τρελά και καραγουσταρω τετοιες "ιδιαιτερες ας πουμε" φατσες σε γυναικες.
φυσικο βυζι νορμαλ.
κορμαρα με την αναλογη χαλαροτητα ενεκα ηλικιας, αλλα δε σε χαλαει με την καμια εννοειται και μακαρι να ηταν ετσι ολες οι 35αρες+
κωλαρα, ποδαρες με σεξυ καβλωτικα τακουνια και δερμα φοβερο.
ξανθο πονυτεηλ μεχρι κωλο για πολυ τραβηγμα.
αλλα αυτο που μου εκανε τρομερη εντυπωση κυριως ειναι η ΥΠΕΡΚΑΒΛΩΤΙΚΗ της αυρα, το οποιο στη γυναικα ειναι το πιο σημαντικο-βασικο απο ολα για μενα.

μπαινει και με πετυχαινει να κανω ντουζ.
σκαει διπλα μου και με ξεκιναει στα κοσμητικα γιατι με κοζαρε απο το σαλονι και το χαμογελο της ειχε φτασει μεχρι τα αυτια.
και τι ωραιος και τι κουκλος κλπ κλπ.
να κανω ακομα μπανιο και να με χουφτωνει στο καβλι, που ειχε ηδη παρει τη θεση του.
επιτηδες ειχα αφησει λιγο την κουρτινα ανοιχτη.
να λικνιζεται καβλωτικα στον καθρεφτη με την κορμαρα της η ψωναρα και να λεω, μαλακα θα την τραβηξω απο την αλογο-ουρα και θα την πηδηξω εδω μεσα.
με το που βγαινω και σκουπιζομαι, πεφτει πανω μου και ξεκιναμε ενα συνεχες γλωσσοφιλιασμα μεχρι λαρυγγα.
καποια δαγκωματα επισης.
εγω να της εχω δαγκωσει ολο το πηγουνι σε καποια φαση σα λυσσασμενος σκυλος.
μιλαμε για επιθεση η καργιολα.
μου γυρναει πλατη και μου στηνεται, ενω συναμα θαυμαζει το θεαμα απο τον καθρεφτη.
να εχουμε κολλησει, η πουτσα μου να εχει μπει αναμεσα στα μπουτια της-μια ανασα απο το μουνι της, να μου κωλοτριβεται ετσι και να ειμαστε σε μιξη αγκαλιας με χουφτωματα ολουθε.
λεω θα την πηδηξω ετσι ακα να παει να γαμηθει, στα @@ μου ολα.

στα καπακια καθεται κρεβατι, μου πιανει το καβλι και ξεκιναει ενα μινι ισπανικο.
περναει καποτα ετσι οπως ειμαστε και ξεκιναει μια επιθετικοτατη πιπα με συστημα 0-11.
τα ντιπ πεφτανε κατα ριπας και εχω μεινει παγωτο εγκεφαλικα.
το καβλι μου της εφτανε μεχρι λαρυγγι, που το ενιωθα.
να το κραταει μεσα μεχρι πνιγμου, εξω ανασα και ξανα μεσα σε ντιπ στα καπακια.
πρωτη φορα εχω δει τοσο "μενος" για την πουτσα μου.
αφου εχω καταλαβει οτι εδω θα παιχτει η μαχη της χρονιας, της πιανω το κεφαλι και ξεκιναω ενα μαουθφακ ασυλληπτο σε ενταση. μιλαμε για συνδιασμο μαουθφακ με ντιπθροουτ και να μη χαμπαριαζει τιποτα η καργιολα.
εχουν τουρμπισει μεχρι και οι κωλοτριχες μου απο την καβλα.

σταματαει με δακρυα στα ματια και πεφτει τανασκελα για μισιον απο μονη της και μου λεει ελα να με γαμησεις... τωωωρα.
δεν ηθελα να χαλασω με τιποτα τη ροη της ολης καταστασης.
πεφτω πανω της, ποδια ανοιχτα και ξεκιναω ενα γαμησι αλλο πραγμα.
να αισθανομαι οτι κανω κανονικο οργωμα με αυτη να βγαζει καβλωτικες κραυγες.
οι παλμοι μου να χτυπανε το στερνο μου.
η τυπισσα να εχει παθει παρακρουση και να με παρακινει για ακομα πιο πολυ σε ενταση και ρυθμο.
ποδια σε ωμους και να φτανω μητρα.
τοσο δυνατο γαμησι ειχα πολυ καιρο να ριξω.
σε καποια φαση τα ποδια της αρχισαν να τρεμουν απο την καβλα και δε σταματαγε να μου λεει γιου αρ μαη σεξμασιν.
τα γλωσσοφιλα ασταματητα, καποια δαγκωματα ακομα και φοβερη συμμετοχη επισης.
κομιουνικεησο σε αγγλικα και ελληνικα να πω εδω.
δεν ηθελα να αλλαξω σταση, γιατι απλα δε μπορουσα απο την καβλα που εβγαζε και την πηγα ετσι μεχρι που εχυσα εντος καποτιδιου.
κατσαμε ετσι και συνεχισαμε τα φιλια μεχρι οσο πηγαινε, μεχρι που μου επεσε.

ακομα και οταν σηκωθηκα να σκουπιστω... εκει διπλα μου με φιλια και στα κοσμητικα.
και τι ματια και τι ομορφος κλπ κλπ παλι. δεν ξεκολλαγε απο πανω μου η τυπισσα.
ειπαμε επισης κατι δικα μας, ανανεωση ραντεβου ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΔΗΠΟΤΕ, με συγκεκριμενη ωρα που ηθελε για να ειμαστε πιο κουλ απο κοσμο και μπαη μπαη.

για να κλεισω.
1) η ελις ειναι ΚΑΡΑΜΟΥΝΑΡΑ-ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ με τα ολα της και σε παρασερνει με την υπερκαβλωτικη της αυρα σε πολυ τρελες καταστασεις, με οτι αυτο συνεπαγεται. δεν υπαρχει μα, μου, σου, του, πουθενα και μπαινεις για μαχη καθαρα απο τα αποδυτηρια. το ξερει η καριολα οτι ειναι τρομερη γκομενα γι'αυτο και εχει αυτον τον αερα. αν της αρεσεις... κερδιζεις εξτρα.
αν ολο αυτο ειναι το παιχνιδι της-θεατρο ομως... παλι δε σε χαλαει καθολου και παλι κερδιζεις εννοειται.

2) ο χωρος φοβερος και σεξουλιαρικος οπως πρεπει, με καθρεφτες, σκοτεινο φωτισμο, πολυθρονες κλπ.
εχω βαλει καποιες φωτος.

3) η τσατσα σου προσφερει στην αρχη φρι νερο, ποτο (νομιζω), καφε η' χυμο, αλλα εκανε τεραστιο φαουλ που χτυπησε την πορτα ενω ντυνομουν απο το ντουζ, για να μου πει να τελειωνω επειδη ειχε κοσμο εξω και εκει εχασε ολους τους ποντους.
με 50αρικο... ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ που εχει κοσμο εξω, απλα και στεγνα.
και εγω εχω τυχει να περιμενω (και 15-20 λεπτα π.χ.), χωρις να κανω κανενα παραπονο και ισα ισα εχω κανει παρατηρηση σε τσατσαδες, που πανε να βαρεσουν πορτα σε πελατες που ειναι ηδη μεσα.

οπως και να'χει, απο μενα ειναι ΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΕΣΑ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλις
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
studio12a
studio12b
studio12c
papaphilips
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
121
Likes:
50.481
Πόντοι:
21.661
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TRR, STAVROS6969, maradona7 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2024
ξανα με ελις και επιβεβαιωση της κριτικης μου στο 100%.
αυτην τη φορα περασα σε αλλο δωματιο, αλλα θα βαλω μονο μια φωτο γιατι δε με αφηνει το συστημα.
εδω το σεξ απογειωθηκε κατακορυφα.
η τυπισσα ειναι οτι καλυτερο μου εχει κατσει μεχρι στιγμης και ειναι αυτο ακριβως που ψαχνω σε μια γυναικα (γενικως) στο θεμα του σεξ. δινει και δινεται απλοχερα και εξηγουμαι.
καταρχας η δικια μου η θεωρια περι πληρωμενου σεξ, ασχετα αν δεν καθεται την καθε περιπτωση ειναι οτι...
πληρωνω για να μου κανουν και οχι για να κανω (μονο) εγω, αλλιως θα επρεπε να με πληρωνουν αυτες.
εκει ειναι η ολη ιστορια της πουτανας στη δεδομενη στιγμη και η ελις το εχει κατα 100% αυτο το κομματι.
λιγες το εχουν btw, ανεξαρτητως τιμης.
ξεκινημα με μπαλαμουτι στο ορθιο και γλωσσοφιλα στο φουλ κλασσικα.
εδω ειχε καπνισει λιγο πριν ομως και το μυρισα, επομενως δεν ηταν του ιδιου στυλ οπως την πρωτη φορα, καθως ειμαι αντικαπνιστης.
το μπανιο επισης δε βολευε για σκηνικο αναλογο της κυριας κριτικης, επομενως δεν εβλεπα τι εκανε μεν και δε μπορουσε να με πλησιασει και αυτη δε.
τριψιματα, χαϊδεματα, χουφτωματα, δαγκωματα ολουθε.
παλι με γυμνο καβλι και παλι μου περασε να την περασω ακα και να πανε να γαμηθουν ολα.
προσγειωθηκα.
αραζω κρεβαταρα με ποδια να ακουμπανε πατωμα, κανοντας ενα γαμα. πεφτει στα γονατα και μου κανει ενα λαητ ισπανικο και η ψωλη μου εχει παρει ηδη τη σωστη ανορθωση. περασμα προφυλακτικου και ξεκιναει την πιπα της... που ειναι μονιμως σε ντιπ θροουτ φαση. να μου κανει κοπλιμαν για το καβλι μου και να το παιρνει ολο διχως κανενα προβλημα μεχρι και τα αρχιδια. να αισθανομαι λαρυγγι, να ψιλοπνιγεται, να το βγαζει να παιρνει ανασα και ξανα ντιπ.
ασταματητα η τσουλαρα.
αφεθηκα με την καραπουταναρα και ανετα εβαζες σημαια πανω στην πουτσα να κυματιζει απο το δροσερο αερακι του ερκο, που μου γαργαλαγε τα αρχιδια. αν δεν υπηρχε, πιστευω θα ειχαμε γινει λουτσα.
μιας και που ειπα αρχιδια, τα μουλιασε και αυτα και την αφησα να κανει παιχνιδι μονη της μεχρι να μου πει η ιδια για σεξ.
κοβει, με ρωταει και της λεω οπως εισαι ανεβα για καου και πρωτη σταση.
λιγο σαλιο και ανεβαινει το αλογακι. η τυπισσα ξερει να γαμιεται και το ξερει παρα πολυ καλα. την αφηνω να παιξει μπαλα μονη της... για αρχη. πρωτα χαλαρα με την κλασσικη σταση καου στο πανω κατω με ποδια λυγισμενα στο κρεβατι και πανω μου, μετα βαζει πατουσες στο κρεβατι και ξεκιναει πιο εντονα. να σταματαει και να πεφτει πανω μου για γλωσσοφιλα. ξανα ενταση. ο ηχος να ακουγεται σε ολη τη δωματιαρα και οι πρωτες κραυγες μαζι με προσταγη για περισσοτερο ξεσκισμα να εχουν ξεκινησει και αυτες να ηχουν.
να αναλαμβανω και εγω για πιο ενταση, κρατωντας την απο τα καπουλια της κωλαρας της.
η τυπισσα εχει τρομερη ευλυγισια, το εχω πιασει ομως απο την αρχη το κολπο, με τα ανοιγματα που κανει με τις ποδαρες της.
σε καποια φαση σηκωνω πλατη και ερχομαστε καθιστοι μυτη μυτη.
δεν εχουμε σταματησει το γαμησι σε καμία στιγμη, απλα αλλαζουμε το τεμπο αναλογα τις κλισεις σωματος.
οπως γαμιομαστε καθιστοι, η πουτσα μου ειναι τερμα μεσα φτανει και ακουμπαει τον εσωτερικο της κοσμο σε ολο το πλατος και μηκος, πραγμα που με καβλωνει απιστευτα.
ξεκιναει να μου λεει να μη σταματησω γιατι θα χυσει και μου πεταει και ενα χυνω στο αυτι μετα απο λιγο.
οπως ειμαστε καθιστοι, φερνω τα χερια μου απο κατω και πιανω τις ποδαρες της. τις σηκωνω πιο ψηλα και σηκωνομαι με αυτη στο ορθιο με την πουτσα χωρις να εχει βγει ποτε απο μεσα της απο την αρχη. η τυπισσα εχει παθει παρακρουση.
την πηδαω στο ορθιο με το μουνι διαπλατα ανοιχτο και να αισθανομαι τα απαντα.
η πουτσα μου πλεον ειχε ξεδιπλωθει πληρως και ολα ηταν αισθητα απο μεσα της, ανεβαζοντας την καβλα στο ταβανι.
να που χρησιμευσαν και κατι γυμναστηριακα που κανω btw.
ετσι οπως γαμιομαστε στο ορθιο, ανετα εκει παιζει να μας ακουγαν απ'εξω αν υπηρχε κοσμος, τη γυριζω και την ξαπλαρω για μισιον.
εκει αναγκαστικα βγηκα απο μεσα της.
σαλιωνει μουνι ξανα, μπαινω μεσα και δωστου παλι πονο με διαφορες εναλλαγες.
αλλαγη σε ντογκυ με μενα ορθιο και αυτη στην ακρη της κρεβαταρας.
μακραν οτι καλυτερο εχω δει σε δωματιο μεχρι στιγμης, αλλα πολυ φαουλ το μπανιο που βρωμαγε η αποχετευση οταν εκανα στην αρχη και στο τελος ντουζ. ευτυχως μεσα στο δωματιο δεν υπαρχει η αναλογη οσμη.
ντογκυ λοιπον και εκει πονο μεχρι να μου κοπουν τα ποδια. δε χρειαζεται παραπανω περιγραφη πιστευω.
το κλου εδω ηταν οτι σε καποια φαση την πηγα πολυ αργα επιτηδες, για να απολαυσω το πως το μουνι της μου αγκαλιαζε το καβλι σε ολη τη διαδρομη. και του μεσα και του εξω. μιλαμε για απιστευτη καβλα η εικονα, αλλα και η αισθηση.
κωλαρακι ειδα δουλεμενο και πιστευω οτι θα το δινει με το φουλ προγραμμα, αλλα οπως εχω ξαναπει δεν ειμαι λατρης του κωλαντερου, εκτος αν η αλλη μου το πει απο μονη της πανω στην καβλα της στιγμης.
αφου απολαυσα και το ντογκυ, τη ξαναγυρισα σε μισιον. ξανα πονο με τις ποδαρες στη μαπα μου και χυσιμο δυνατο εντος καποτιδιου. σε ολη τη διαρκεια δεν αφησαμε το βλεμα απο πανω μας πουθενα. ειμασταν και οι δυο εκει.
ουτε καθρεφτη να κοιταξω.
τα κοπλιμεντα εναλλαξ να δινουν και να παιρνουν, αν και νομιζω οτι απο το σαλονι της πρωτης φορας φανηκε η χημεια και η ελξη που εχουμε.
κατσαμε λιγο στο τελος, καναμε ενα μικρο σοσιαλ (οσο δε φιλιομασταν) και ανανεωσαμε ραντεβου για περισσοτερη ωρα αυτην τη φορα.
η ελις για μενα ειναι οτι καλυτερο εχω ζησει στο πληρωμενο σεξ και τη 2η φορα μου το επιβεβαιωσε μακραν.
ηταν πολυ καλυτερη απο καταλεγια, για να συγκρινω και αναλογες κατηγοριες, αλλα και απο οτιδηποτε αλλο εχω δοκιμασει μεχρι στιγμης ανεξαρτητως τιμη.
η αυρα της ειναι ανεπαναληπτη και εδω μου εβγαλε και μια μικρη παιδικοτητα που εχει ο χαρακτηρας της.
σου δινει απιστευτα και περιμενει να της δωσεις και εσυ με τη σειρα σου, ωστε μαζι, να πατε αλλου την ολη κατασταση.
πιστευω οτι θα ειναι το καταφυγειο μου απο εδω και στο εξης, αν και πολυ βαρυ αυτο που λεω.
για τελος ξαναλεω οτι, αν ολο αυτο ειναι ενα θεατρο, τοτε πολυ καλως το κανει γιατι εστω κι ετσι, κερδιζεις παρα πολλα.
οταν πηδας μια τετοια γυναικαρα με την αναλογη συμμετοχη, ολες οι υπολοιπες ειναι ορεκτικα και καθημερινη προπονηση.
μακαρι να μην απογοητευτω στη συνεχεια.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1