Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 415 10
Sex Studio 586226
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
παρελαση απο βικτωρια (φαλαινιτσα με βυζουμπες), ασέ (ψιλοντολμας), παολα (ναζιαρικο θηλυκο, το οποιο ειδα πανω, πριν μπω στο δικο μου δωματιο και παιξαμε ενα μινι χαβαλε) και ερι (λατιν καβλα).
επιλογη κλασσικα ερι.

χαμογελαστο σαλονι χωρις ιδιαιτερα κολπετα και λογω εμφανισης μπαινεις χαλαροτατα.

μετριου αναστηματος, μελαχρινη με μαλλι μεχρι κωλο, ομορφη φατσα με σχιστοματικα ματια (ασιατικα χαρακτηριστικα), νορμαλ φυσικο ωραιο βυζι για το σωμα της, αδυνατο σωμα θηλυκο και λιγο μελαμψο, τατουαζ καθετο σε ολη τη ραχοκοκαλια, ωραιο κωλαρακι στο υψος του και οκ ποδια.
γενικη εικονα παρα πολυ καλη και οι προμοφωτος της στο πορταλ ειναι σωστες.

εισοδος της κοπελας και με βρισκει στο ντουζ για τα απαραιτητα καθαριστικα.
βγαινω και ξεκιναμε ενα μινι μπαλαμουτι με γλωσσοφιλα, γλειψιμο βυζιων, χουφτωμα κωλαρακιου και χαϊδεματα ολουθε γενικως.
αυτη να μου παιζει το πουλι.

ξαπλαρουμε μου γλειφει ακα το πουτσοκεφαλο και μου φοραει την προφυλαξη. ψαρωσα και χαρηκα λιγο γιατι νομιζα οτι θα με παει σε φρι πιπα απο μονη της, αλλα μπα.
με κουφανε επισης γιατι ειχε τσιχλα και της ειπα να τη βγαλει πριν ξεκινησει.
τωρα το που την εκρυψε στα γλωσσοφιλα, ακομα το ψαχνω.
η πιπα της ειναι καλη, εχει βαθος, ενταση και σε ακομα χαλαρο πουλι κανει και ντιπ.

πρωτη σταση απο μονη της σε ριβερς καου και να δινει ωραιο ρυθμο εως ελαφρυ πονο.
να την εχω πιασει απο τα καπουλια και να δινω επιπλεον ενταση.
πρωτες κραυγουλες ηχησαν.
λεω αμα ξεκινησε ετσι, θα παιχτει καλη φασουλα στη συνεχεια... οπως και εγινε.

δευτερη σε ντογκυ με μενα ορθιο στην ακρη του κρεβατιου.
ωραια θεα και ωραιο δερμα επισης.
να την πηδαω με ενταση και να γουσταρει χωρις μα και μου η' να γυριζει μεση για να αποφυγει ολη τη διεισδυση .
να χουφτωνω τα απαντα, να την πιανω απο ωμους για αντισταση και να τραβαω μαλλι ψιλο.
κανενα προβλημα.

αλλαγη σε μισιον οπου επισης εχει πολυ ωραιο μουνι.
σε καποια στιγμη την πηγα πολυ αργα για να θαυμασω την εικονα που εμπαινε το καβλι μου μεσα της, το εβγαζα, το χτυπουσα στο μουνι της και ξαναμεσα. μεγαλη καβλα.
ποδια πανω, ποδια κατω, ποδια σε ωμους, χουφτωμα στα βυζια της εναλλαξ και παλι με ενταση και κραυγες πιο δυνατες αυτην τη φορα.
την πηγα ετσι ωσπου εχυσα εντος καποτιδιου.

ευχαριστιες εναλλαξ, μπαη μπαη, ντουζακι για να χαλαρωσω και γεια σας.

για να κλεισω.
για λατιν η ερι ειναι μια χαρα, δεν βρηκα κανενα προβλημα και απο μενα ειναι ναι.
λογω τσιχλας εχασε ενα ποντο.
η τσατσα δεν ενοχλησε και ο χωρος παρα πολυ καλος με φουλ καθρεφτες.
εχω βαλει και καποιες φωτος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έρη
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
studiodeluxe1
studiodeluxe2
studiodeluxe3
papaphilips
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
121
Likes:
50.481
Πόντοι:
21.661
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, EvilPlasma, Hase και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαΐου, 2024
Είμαι τακτικός σε αυτή την αλυσίδα. Όχι τόσο στο deluxe επειδή δεν με βολευει από εκεί που μένω αλλά στα άλλα 2 (de Paris και Αριστοτέλους) ναι. Οι τσα2δες πρεπει να είναι όντως οι πιο ευγενικές μακράν από τις άλλες στα άλλα studio της Αθήνας. Οι χώροι παντα πεντακαθαροι. Τώρα στις κοπέλες με τις νέες αφίξεις που είναι λατινες δεν έχω πάει. Τις έχω δει όλες από κοντά επειδή τώρα που ξαναγυρισε η Αλέξανδρα είμαι τακτικός εκεί. Στην κριτική σου γράφεις για την Πάολα. Αν εννοείς την παλια ίσως να ήταν καλύτερα που δεν την επέλεξες. Έχω πάει μαζί της ναι μεν ευγενέστατη με καλά ελληνικά αλλά στα του αγώνα μετριότητα έως αγγαρεία.
review reaction 1 maradona7, Hase
26 Μαΐου, 2024
@Mike21k
δε ξέρω τι θα έκανα αν την έβλεπα και αυτή στο σαλόνι, αλλά με αυτό που είδα στα γρήγορα, πάλι ερι θα διάλεγα.
27 Μαΐου, 2024
Ερι..στα υπο ψην γιατι ειναι λιγες οι λατινες που ειναι καλες!
review reaction 1 papaphilips
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3