Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 77 10
Sex Studio 184702
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πέρασμα από ΣΠ40. Μου παρουσιάσθηκε η Κίρα. Βγήκε τόπλες με ένα κόκκινο στρινγκακι. Πρόκειται για ένα μικρό (20 ίσως και κάτι χρόνων) όμορφο Ρωσιδακι.Ψηλη ,ωραίο πρόσωπο, φοβερά μάτια ,αρκετά αδύνατη, σώμα μοντελε με πολύ μικρό βυζάκι . Ωραίο γκομενάκι Έρωτας
Εμφανισιακά μου έκανε. Ήταν και χαμογελαστή και έτσι πέρασα.
Αφού έκανα μπανάκι ήλθε .
Τη πλησίασα και της έδωσα κάνα δυο φιλιά στα μάγουλα και λαιμό και κατόπιν βυζακια.Χειλη δεν άφησε.
Αυτά σε χρόνο dt, μου λέει ξάπλωσε. Πηρε τέτοια θέση ώστε να μην έχεις πρόσβαση για χερουκωμα σε επίκαιρα σημεία και άρχισε την πίπα. Φίλησε κεφαλάκι και τον έβαζε όλο μέσα. Σχετικά καλή πίπα.Το κλου του θέματος είναι όταν σε πιπωνει και σε κοιτάζει συγχρόνως με τα υπέροχα μάτια της Έτσι!. Με @@@@ δεν ασχολήθηκε.
Όταν τον τέντωσε μετ' ολίγον μου λέει πως θες . Της λέω Ασάλιωτα. Μου στήθηκε και μπήκα μέσα της .Στην αρχή το πήγαινα αργά .Χαιδευα το μικρό ωραίο κωλαρακι της και αυτή συμμετείχε με κραυγουλες Στην αρχή γιατί μετά έσβησε....Θυμός.
Στο τέλος ανέβασα ρυθμό ,τη σφυροκοπούσε δυνατά προς το τέλος ξανά συμμετείχε και έτσι τελείωσα Ναι!.
Σηκώθηκε ,χαιρέτησε ,έφυγε.
Συμπερασματικά η Κίρα δεν δίνει κάτι το ιδιαίτερο λες ότι πήρες ένα μικρό ωραίο γκομενάκι. Μπορεί και να την ξανασυναντουσα ,χωρίς να είμαι βέβαιος, μόνο και μόνο γιατί με έφτιαξε εμφανισιακά.
Αυτά από μένα.Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 23, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κίρα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
112
Likes:
18.428
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, maradona7, Christian Kenway και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού