Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 167 10
Sex Studio 164743
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όμορφο μωρό, 22 ετών, αδύνατη, μελαχροινή με μαύρο ίσιο μαλλί, μαύρα μάτια, αρκετά τατουάζ και μεσαίο στήθος, όχι ιδιαίτερα στητό αλλά με μeγαλούτσικη ρόγα. Ωραίο κορμί, γυναικείο αλλά νεανικό, χωρίς παχάκια.
Πλασάρεται ως "Νέα Κοπέλα" και μπορεί να είναι για το μαγαζί αλλά σε καμία περίπτωση πρωτάρα.
Πρόθυμη, ξεκίνησε ενεργητικά κάνοντας όλη τη δουλειά μόνη της μέχρι που την σταμάτησα για να δώσω τον δικό μου ρυθμό. Τρεις στάσεις, υπάκουσε χωρίς μα και μου. Όχι μόνο δεν βιάστηκε να φύγει, αλλά χρειάστηκε να την αποδεσμεύσω. Ξάπλωσε μετά και μου έπιασε κουβέντα για διάφορα.

Το μαγαζί θέλει δουλειά σε θέματα υγιεινής, η πετσέτα δεν είναι σφραγισμένη, οι παντόφλες ξαναχρησιμοποιημένες (μη διανοηθείτε να τις φορέσετε), κάναμε σεξ πάνω στο καλυμα που είμαι σίγουρος ότι δεν το αλλάζουν - ακουμπάμε μόνο τα γόνατα και πολύ είναι. Πλέον φοβαμαι και το ντούζ, καλού κακού βουτηξα τις πατούσες μου σε betadin

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 21, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
daddycool
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
1.695
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 KanyeEast, patsav0, toymoii και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2024
Καλά η υγιεινή είναι για τον μπεο γενικώς, καλά κάνεις και το λες. Μια ερώτηση φίλε, το κορίτσι δίνει φιλιά;;;
review reaction 1 Johnny Red2
22 Μαΐου, 2024
Δεν δίνω εγώ γλωσσοφιλα.
Φιλάκια στο πρόσωπο και στο σώμα, γλυψιμο ρογας δεκτική
review reaction 1 Johnny Red2
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2