Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 93552
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα παιδιά. Η συνάντηση έγινε στο Playboy. Η κυρία του μαγαζγιού πολύ ευγενική και γλυκιά, με χαμόγελο,η νεότερη τσατσά που έχω πετύχει και σίγουρα και η ομορφότερη. Έρχεται από το δωμάτιο η Αφροδίτη από Ουκρανία. 1.65, 30-35, μαύρο μαλλί, με προστυχα όμορφο πρόσωπο, χειπλάρες και ματαρες. Το σώμα της είναι juicy, εχει πιασίματα όσο όσο με τα κιλά να είναι σωστά κατανεμημένα. Βυζιά μεγάλα και μια κωλαρα άλλο πράμα. Μιλάει τα βασικά από ελληνικά και από αγγλικά δεν θα έχετε πρόβλημα με την συνεννόηση. Αν και δεν είναι τόσο του γούστου μου τέτοιες γυναίκες, λίγο η υπόσχεση της τσατσας ότι θα περασχω καλά, λίγο η πολύ θετική διάθεση της Αφροδίτης στο σαλόνι με έπεισαν να περάσβω στο δωμάτιο. Μεγάλο δωμάτιο, με μπανιέρα, πετσέτα, σαπούνι για τα χέρια, όμως χωρίς πολύ φώς. 30 το απλό. Ήρθε μετά από πολύ λίγα λεπτά και αμέσως έβγαλε εσώρουχα και ξάπλωσε κατευθείαν στο κρεβάτι. Μου την σπάει αυτό που προσπαθούν να γλυτώσουν χρόνο. Τέλος πάντων. Προκαταρκτικά κάναμε με εμένα μισοξαπλωμεμνο και εκείνη πάνω μου. Εδώ έδωσε πόνο και πραγματικά το απόλαυσα. Μόνο που δεν με έφαγε, μου έτριβε το όργανο, γλωσσοφιλα και φιλιά στο σώμα και τον λαιμό μου. Πίπα πολύ καλή με βογγητια. Άρχισε από μόνη της με καουμποισα που κουνιόταν πολύ ωραία μπρος πίσω και μετά από δύο λεπτά με άρπαξε και με γύρισε για ιεραποστολικό. Μετά της είπα στα 4 και μετά από κάνα λεπτό δυνατού καρφώματος την γύρισα και τελείωσα σε ιεραποστολικό μέσα σε φωνές και βογγητα. Μου έβγαλε το προφυλακτικό, μου έδωσε ένα φιλί, καληνυχτιστηκαμνε και έφυγε από το δωμάτιο. Συμπέρασμα: Όμορφη γυναίκα που δεν κάνει αγγαρεία και περνάς καλά μαζί της. Στο σεξ έχει θετική διάθεση και μου άρεσε που πήρε πρωτοβουλίες στην αρχή. Από την μέση και μετά έπεσε κάπως η απόδοσή της και συνολικά δεν πρέπει να έμεινε πάνω από 8 λεπτά που για μένα είναι λίγα. Καταλήγοντας, στα συν η εμφάνιση και η διάθεση, στα μείον το κομμάτι του χρόνου. Εφυγα εχοντμας μια θετική εμπειρία και πιθανόν να ξαναπεράσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 07, 2024
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Νοε 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
177
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, dokimazo, Mythical Zoan και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού