Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 260 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχω επισκεφτει το συγκεκριμένο χωρο αρκετές φορές και αυτη η κοπέλα μου εχει κάνει ιδιαιτερη εντυπωση.
Γι' αυτο αποφασισα να γραξω αυτο το σχολειο. Οταν την ειδα στο σαλονι ηξερα οτι πρεπει να μπω στο δωματιο χωρις δευτερη σκεψη. Το δωματιο ηταν αψογο οπως παντα και μετα απο λιγο ηρθε η κοπέλα. Η Λάουρα ειναι μια πανεμορφη ξανθια κοπελα με τέλειες αναλογίες (90/60/90)και γεματη διάθεση να ικανοποιησει τον πελατη. Επαιξε μαζι μου για αρκετη ώρα (χαιδεματα/τριψιματα) και εννοιωσα τοσο ανετα μαζι της σαν να την ηξερα απο χρόνια. Συνεχισε με ενα τέλειο στοματικο απ΄τα καλλιτερα που μου εχουν κάνει και οταν ημουν ετοιμος ηρθε απο πανω μου. Το φιδισιο κορμι της κινηθηκε χορευτικα πανω κατω και μετα με εντεχνη μαεστρία μου γυρισε την πλατη της ενω εγω θαύμαζα τον υπεροχο κ@@@ο της. Δεν εφερε καμμια αντίρηση σε εναλλαγες στασεων και μετα εκατσε στα τέσσερα για το θριαμβευτικό φιναλε. Με κοιτουσε εντονα με τα λάγνα μάτια της μεχρι που δεν αντεξα και με εστειλε στον ουρανο. Η κοπελα δεν εφυγε αμεσως αλλα καθησε φιλικα διπλα μου και ειχαμε μια ευχεριστη συζητηση.

Η κοπελα ηταν αψογη επαγγελματιας που ξερει να ευχαριστει και να σεβεται τον πελατη. Θα την επισκευθω πολυ συντομα ξανά, ξανά, ξανά ...........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 31, 2010
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού