Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 260 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βρηκα ευκαιρια να επισκεφτω το εν λογω στουντιο μιας και ημουν στην περιοχη. Ηξερα οτι δουλευε η Σαμπρινα και ειπα να την συναντησω απο κοντα. Οταν ειναι η βαρδια της παντα υπαρχουν πανω απο ενας συναγωνιστες στο σαλονακι γιατι απ οτι καταλαβα η φημη της προηγειται μετα απο τοσο καιρο. Ηρθε η σειρα μου και μπηκα στο δωματιο. Η τσατσα οπως και τις αλλες φορες που εχω παει, κραταει την φιλικη της συμπεριφορα, την ευγενια και τον αψογο επαγγελματισμο της στο κομματι που εχει. Οταν ανοιξε την πορτα, η Σαμπρινα με ζεστανε με ενα χαμογελο και ενα σταυρωτο φιλι. Ψηλη, προσχαρη, ερεθιστικη με ωραιο στηθος και ανετη ειναι αυτο που λαμβανεις για αρχη. Κουβεντα στην αρχη και μετα προκατακτικα με τα στηθη της μεχρι να μου βαλει το σκουφακι για να αρχισει το ημιχρονο. Πιπα καλη με βλεμμα να σε κοιταει που και που για να καταλαβαινει σε τι σταδιο βρισκεσαι. Μολις μου εβαλε φωτια, την εβαλα να ξαπλωσει για να την αναλαβω εγω. Διεισδυση μεσα της και χαιδεμα στο ψηλο σωμα της. Συμμετοχη με μικρα βογγητα και χαδια απο την μερια της. Γυρισμα στα τεσσερα με χαστουκακια στο κωλαρακι της ενω μου κρατουσε τα αρχιδια απο κατω. Δεν αντεξα και παρα πολυ και τις τα εδωσα ολα. Φιλικη και στο τελος με μεγαλη δοση χιουμορ μεχρι να με αποχερετισει γιατι περιμεναν κι αλλοι μαχητες. Συμπερασμα: Ειναι πολυ καλη σε αυτο που κανει και αξιζει τα λεφτα της. Οσο πιο νωρις την πετυχεις στην βαρδια της και πιο ξεκουραστη τοσο ανεβαινει η αποδοση της στο χρηματιστηριο της ηδονης. Αν θα την συναντουσα ξανα, μονο μεσοβδομαδα που ειναι λιγο πιο χαλαρα τα πραγματα απο θεμα πελατειας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 14, 2010
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού