Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 260 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ξεκιναω το πρωι να παω να επισκευτω την ρανια(ελληνιδα) αφου ειχα δει οτι δουλευε σημερα. Μπαινω μεσα, η τσατσα ευγενεστατη, οπως και παλιοτερα που ειχα παει και μου λεει τα προγραμματα και διαλεγω ποδολαγνεια αφου μου αρεσαν τα ποδια της ρανιας απο τις φωτος στο σιτε. Με το που ερχεται ηταν αυτην που η8ελα για να ξεκινισω την ημερα μου.Παω στο δωματιο, κανω μπανακι να ειμαι ετοιμος και ερχεται το μωρακι. βγαινω απο το ντους και πλενει και αυτην τα ποδια της για να με περιποιηθει. Ξεκινησε με προκατακτικα χαδια πανω στο σωμα μου, ( τριψιμο πανω στο δικο μου και πιπιλισμα των ρογων μου. Ηδη ειχα γινει τουρμπο γιατι μου αρεσε πολυ το σωμα της, ωραια βιζια, ωραιος κωλος, ωραια ποδια. Μετα αρχισε τα παιχνιδια με τα ποδια της πανω στον πουτσο μου και με τρελανε. Οταν προσπαθησα να γλυψω τις ρωγες της πονουσαν και με σταματουσε και πηγε να με ξενερωσει(μαλλον απο την πολλη δουλεια πονουσαν).Η πιπα της ηταν πολυ καλη και με τρελανε ακομα πιο πολυ και με ξαναβαλε παλι στο παιχνιδι των αισθησεων. Της ζητησα να κατσει στα 4 γιατι ηθελα να εχω θεα τον καβλιαρικο κωλο της. Δεν αντεξα και παρα πολυ και της τα εδωσα ολα, αφου ειχα παει να ξεφορτωσω. Γενικα αρκετα καλη αλλα μπορουσε να ηταν ακομα καλυτερη αν το ηθελε. Θα την επισκεφτομουνα παλι μονο για να ξαναπαιξω με τα δαχτιλα των ποδιων της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2010
Όνομα κοπέλας
Ράνια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού