Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 260 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον για να μην τα πολυλογω.Αποφασιζουμε να επισκεφτουμε το εν λογω studio,εγω και αλλοι 2 φιλοι.Πολυ ωραιος χωρος,καθαρος και σχετικα καινουργιος θα ελεγα,το δωματιο σου θυμιζε δωματιο απο 5αστερο ξενοδοχειο.Αρκετα ικανοποιημενος απο αυτο το θεμα λοιπον.Ας παμε τωρα στα βασικα.Οπως αναφερω δοκιμασα Λαουρα.1 Ρωσιδα ξανθια με ωραιο σιλικονατο στηθος και γενικα αρκετα ωραιο σωμα.Πηρα το προγραμμα με τα 70 ευρω,που περιελαμβανε και Ισπανικο με το υπεροχο στηθος της Λαυρα.Μπαινει λοιπον στο δωματιο,και αρχιζει να τριβεται πανω μου,με τετοιο τροπο,ωστε το πεος μου σηκω8ηκε με τη 1.Μετα αρχιζει το Ισπανικο,πολυ καλο.Ειχα φτιαχτει αρκετα.Βαζει καποτα και αρχιζει το στοματικο,εγλυψε και τις μπαλες.Και αρχιζει πρωτα απο πανω μου,μετα την παιρνω στα 4,μετα παω εγω απο πανω της και τελειωσα με αυτην παλι απο πανω μου.Η κοπελλα απλα ειναι απιστευτη,ομιλητικη και γενικα εχει το τροπο της να σε φτιαχνει και να σε χαλαρωνει συναμα.Για οσους δεν εχει τυχει να τη δοκιμασουν,την συστεινω ανεπιφυλακτα,δεν θα χασετε.Αξιζει τα λεφτα της και με το παραπανω!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2010
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού