Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 260 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν Παρασκευή βράδη και ήθελα να γιορτάσω το ότι βρήκα δουλειά καλή.Σκέφτηκα να πάω σε ένα συγκεκριμένο σπιτάκι αλλά λόγω πολυκοσμίας ξενέρωσα και την έκανα.Στο γυρισμό λέω δεν πάω από Φιλαδέλφια στο καινούργιο να δώ τι παίζει;;;¨ετσι λοιπόν έφτασα και μπήκα.¨οντως όπως όλοι γράφουν μικρό σαλονάκι αλλά εμένα μου άρεσε.Αφού μου εξήγησε η τσατσα τα προγράμματα μετά από λίγο μου πρόσφερε λικεράκι κάτι που δεν μου έχει ξανατύχει και μου άρεσε πολύ αυτή η χειρονομία.Κάποια στιγμή βγήκε και η κοπέλα από το δωμάτιο που υπήρχε άλλος συναγωνιστής..Ωραίο κομμάτι άγριο στο πρόσωπο.Εμένα δεν με χάλασε ιδιαίτερα και πολύ ωραίο κορμί και για το ότι έχει υποστεί και γέννα πολύ καλό....Πέρασα λοιπόν στο δωμάτιο (πεντακάθαρο και μοσχοβολούσε) και περιμένω.Μετά από δέκα λεπτάκια ήρθε και το μωρό.Λοιπόν στήθος γαμάτω όλα τα λεφτά αν και συλικονάτο εμένα μου άρεσε γιατί δεν ήταν πολύ σκληρό καταλάβαινες ότι έπιανες στήθος.αφού ξεκίνησε να μου κάνει μασαζάκι πιάσαμε την κουβέντα και γελάσαμε κιόλας πολύ θα έλεγα.Πολύ πρόσχαρη και κεφάτη κάτι που σε κάνει να αφήνεσε και να χαλαρώνεις πολύ....Αφού μου έκανε το μασάζ με γύρισε και μου είπε αν θέλω να μου τον γλύψει και φυσικά που να αρνηθείς από αυτό το πλάσμα και με αυτά τα υπέροχα τσιμπουκόχειλα που έχει φτιαγμένα ειδικά γι'αυτό το λόγο μπορώ να πώ...Πίπα καλή θα μπορούσε ίσως καλύτερη αλλά δεν χαλάστηκα...αφού είχε κάμποσα λεπτά που πάλευε (βασικά δεν ήθελα και εγώ να την σταματήσω γιατί το γούσταρα πολύ)την έβαλα από πάνω.φαινόταν να το απολαμβάνει μιας και μία κοιταζόταν στον καθρέφτη και κοίταζε και εμένα...βογκητά ικανοποιητικά θα έλεγα.Μετά την γύρισα στα τέσσερα όπου εκεί απόλαυσα το μ@@@@@@ της το οποιό είναι και στενό.αν και θα ήθελα να κάνω και άλλες στάσεις δεν την πίεσα και έτσι τελείωσα εκεί.Αφού τελείωσα αυτό που μου άρεσε ήταν ότι μου τούρλωνε το υπέροχο κωλαράκι της το οποίο είναι φοβερό και έτσι είχα πλήρη θέα.Έχει πολύ ωραίο μ@@@@@.αφού σηκώθηκε καθήσαμε και κουβεντιάσαμε λίγο ακόμα χωρίς πίεση και άγχος, μπορώ να πώ ότι εγώ αγχωνώμουν περισσότερο μήπως την καθυστερώ αλλά κουβεντιάσαμε με την ησυχία μας.
Συμπέρασμα καλά έως πολύ καλή η Λάουρα αλλά θα περίμενα λίγο περισσότερη συμμετοχή.Πιστεύω ότι μπορεί να διορθωθεί.Φυσικά κάποια πράγματα παίζουν ρόλο όπως του ότι μπορεί να ήταν κουρασμένη και το καταλαβαίνω γι'αυτό και δεν θέλω να πώ με σιγουριά ότι δεν αξίζει.Πιστεύω ότι αξίζει και σίγουρα θα έχω καλύτερη γνώμη σε περισσότερες από μία επισκέψεις στη συγκεκριμένη κοπέλα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2010
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού