Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 396 10
Sex Studio 331313
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απογευματινή μπουρδέλο τσάρκα να φύγουν τα χοντρά και πετυχαίνω την Αλινα από Ρουμανία στο Red light. Την έχω δοκιμάσει ξανά παλιά και είχα μείνει ευχαριστημένος. Το πρωσοπο της όπως παρατήρησε κάποιος φίλος μοιάζει με της Μαριάντας Πιερίδη στα νιάτα της, μόνο που έχει λιγότερες γωνίες. Το σώμα της είναι πολύ καλό και γενικά έχει καλή διάθεση. Αγόρασα το απλό με λίγο παραπάνω χρόνο στα 50 και πέρασα στο δωμάτιο. Ήρθε σχετικά γρήγορα γιατί δεν είχε άλλον εκείνη την ωρα. Το δυνατό της σημείο είναι το τσιμπούκι στο οποίο ήταν πολύ καλή με σωστή εναλλαγή ρυθμου. Μετά κάναμε δύο στάσεις πρώτα στα τέσσερα και μετά εγώ από πάνω. Σε όλη την φάση ήταν πολύ καλή και έκανε φιλότιμα τη δουλειά της. Λίγο σαν να βιάστηκε όταν άρχισαν να χτυπάνε τα κουδούνια και μυριστηκε χρήμα. Η τσατσά δεν μας ενόχλησε. Τελείωσα όταν ήμουν από πάνω της και μου χάιδευε την πλάτη. Αμέσως πήγε στο νιπτήρα να πλυθεί και αποχεραιτησε βάζοντας πλώρη για άλλες ψωλες. Κάποια στιγμή στο μέλλον θα την ξαναπάρω ίσως και σε μεγαλύτερο πρόγραμμα, μάλλον μισή ώρα 100 ευρω. Το μαγαζί σχετικά καθαρό και η τσατσά δεν είχε την συνηθησμενη κακή συμπεριφορά, ίσως άμα έχεις πάει μερικές φορές και σε θύμαται να σου συμπεριφέρεται καλύτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
1.181
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 KanyeEast, patsav0, Kounel@ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2024
Δεν ξέρω εάν μιλάμε για την ίδια τσατσά (μία ξανθιά με γυαλιά), αλλά εγώ έχω διαφορετική άποψη...Είναι εριστική, αγενής και όταν δεν περνά κάποιος, μουρμουράει από πίσω από τη πλάτη σου...Προσωπικά, δε γουστάρω καθόλου τέτοιες συμπεριφορές! Ευτυχώς, τα τελευταία χρόνια, έχει αλλάξει η κατάσταση προς το καλύτερο και η πλειοψηφία των τσατσάδων είναι πιο ευγενικές με τον κόσμο...Σ' αυτό, μπορεί να έχει παίξει ρόλο και η ιδιοκτησία του οίκου...
review reaction 1 review reaction 2 Random User 123, Johnny Red2
14 Ιανουαρίου, 2024
Να στο χαλάσω; να μην στο χαλάσω;
Άντε θα στο χαλάσω, αν δεν ήταν αγενής η συγκεκριμένη ήταν γιατί ήσουν τυχερός και την πέτυχες σε καλή μέρα. Σε καμιά περίπτωση γιατί σε θυμήθηκε και σε θεωρεί καλό παιδί ή καλό πελάτη. Είναι γενικά αγενής με όλους και σχεδόν κάθε περίπτωση...
review reaction 1 dorcel
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2