Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 17 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πέρασα από το Private Villa για να δω τι γίνεται. Μία κοπέλα ήταν εκείνη τη στιγμή, η Ρεμπέκα.
Κοντούλα γύρω στο 1,60 το πολύ. Καστανό μαλλί μακρύ, εμφάνιση Ασιάτισσας με κώλο Λατίνας.
Μεγάλες βυζάρες και μεγάλη κωλάρα!
Αφού έκανα ντουζάκι μπήκε και πήρε απευθείας το προφυλακτικό να το περάσει. Στάσου βρε κοπέλα μου, λέω από μέσα μου, αφού κοιμάται ακόμα ο Βρασίδας. Με τον τρόπο μου την πρόλαβα πριν το ανοίξει και άρχισα λίγα χάδια, χουφτώματα και γλύψιμο στις βυζάρες της για να τον ξυπνήσω. Το οερνάει κάποια στιγμή και αρχίζει μια μέτρια πίπα. Την άφησα λίγο να κάνει το παιχνίδι της και τη γύρισα για 69, καθότι το είχα πληρώσει εξτρά 20 ευρώ. Λόγω μέτριας συνενόησης εκείνη απλά ξάπλωσε, οπότε εγώ περιποιήθηκα το μουνάκι της. Στεγνό, στενό, έδειξε ότι της άρεσε. Έκανε και κάποια κουνήματα και χούφτωνα τις βυζάρες της.
Ανέβηκα πάνω και μπήκα στο μουνάκι της χωρίς βιασύνες.
Δεν ήθελε φιλιά καθόλου, ούτε και γλυψίματα σε αυτιά και λαιμό. Σαν να είχα αρχίσει να ξενερώνω κάπως, οπότε τη γύρισα στα 4 για δω μήπως κάνουμε δουλειά.
Εκεί άλλαξε η οπτική μου.
Τι κωλάρα είναι αυτή ωρέ;;;!!!
Ολοστρόγγυλη και αφράτη κωλάρα! Απλά εκπληκτική!
Με αποζημίωσε η κωλάρα για την έλλειψη προκαταρκτικών και φιλιών, τα οποία θα τα ήθελα πολύ από κάθε κοπελιά.
Ακούστηκε η γνωστή φωνή:
"Χούφτωσ'τη! Χούφτωσ'τη!"
Εκεί τελείωσα αφού χούφτωνα και ξαναχούφτωνα!
Σηκώθηκε από το κρεβάτι, μου έδωσε χαρτί για να βγάλω το προφυλακτικό, μου είπε απλά "Thank you baby" και έφυγε. Έκανα άλλο ένα ντουζάκι και έφυγα.

Καθαρός χώρος, συμπαθητική η κυρία στην υποδοχή.
Δεν έχει ιδιαίτερη συμμετοχή και προκαταρκτικά, αλλάη κωλάρα της ήταν όλα τα λεφτά. Αν την έδινε κιόλας, κάθε Σ/Κ εκεί θα ήμουν ?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ρεμπέκα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
70€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
120
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hiroakitv, stadeos, spipis71

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Αυγούστου, 2023
Το like πάει για το φοβερό nick σου Ναι! , την κριτική δεν την διάβασα... Πλατύ χαμόγελο
review reaction 1 stadeos
07 Αυγούστου, 2023
Εν τω μεταξύ τώρα είδα πως έκανα κάποιο λάθος στις επιλογές. Επέλεξα ''Ναι'' στα προκαταρκτικά, ενώ το σωστό είναι ''Όχι''.
10 Αυγούστου, 2023
Μόνο και μόνο για το ψευδώνυμο λαμβάνεις το λαίκ!!!
Εύγε!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3